Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » A suliban rámosolygok a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A suliban rámosolygok a srácra amikor meglátom, akkor levágja mi a helyzet?

Figyelt kérdés
szóval tudni fogja hogy bejön nekem? Amúgy még soha nem beszéltünk csak félek megszólítani. 17l
2015. máj. 24. 11:57
 1/5 anonim ***** válasza:

Nem feltétlenül. Ha kicsit bátortalanul, bár cukin köszönsz neki, le fogja vágni.

18/F

2015. máj. 24. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szerintem egy szimpla mosolyból senki nem fogja tudni, hogy mire gondolsz. Jártam már úgy nem egyszer, hogy mosolygott rám egy lány, kedves volt, aztán meg mikor meghívtam pl. kávézni, akkor gyorsan nemet mondott, vagy közölte, hogy hát ő nem is úgy gondolta, szóval ez megtévesztő is lehet.
2015. máj. 24. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Figyelj, rám is mosolygott már csaj meg vihogtak is, de mivel engem sok csaj csúfolt is már, nem fogom azt hinni, hogy tetszem, inkább csúfolódásnak tűnik.
2015. máj. 24. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Most mindentől függetlenül, félsz megszólítani, akkor egy csókig hónapok alatt sem,nem juthatna el jelenleg veled
2015. máj. 24. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Abból hogy rámosolyogsz nem. Ha mondjuk már sokszor teszed ezt, talán rémleni fog neki valami, de az sem biztos. De ha odamennél hozzá, és mondjuk csak ugy teljesen véletlenül megkérdeznéd hogy hívják, vagy van-e kedve egy kicsit beszélgetni veled, talán rájönne. Nem kell ettől annyira félni, hiszen arra találták ki a szádat, hogy kifejezd a gondolataid a rajta kiejtett szavakkal. Minden más funkciója csak másodlagos (bocsi de ezt nem hagyhattam ki). Nincs abban semmi, ha odalépsz mellé és megkérdezed tőle van-e pár perce rád, elárulná-e a nevét. vagy valami. Biztos vagyok benne, hogy nem fog elzavarni. Aztán majdcsak eldől pár perces, órás beszélgetés alatt, hogy tetszel-e neki, mégha ebben a formában meg sem kérdezed tple, mert ha teszel neki, akkor valószínűleg ugyis szóbahozza, vagy utalni fog rá.
2015. máj. 24. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!