Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit tegyek a szüleimmel? Ez...

Mit tegyek a szüleimmel? Ez már szinte kiábrándító helyzet

Figyelt kérdés
.nemsokára 17 leszek ,és a szüleim konkrétan,mintha pórázt akarnának kötni a nyakamra. Nem vagyok az a bulizós típus ,sőt...de mostmár szeretnék én is néha kimozdulni pár helyre...Mondjuk nem mondhatom azt,hogy nem engedenek sehová sem,mert azért ha nagyon megkérem őket engednek,egyszer-kétszer egy-egy koncertre vagy ilyesmi,de akkor is szigorú feltételekkel. Ezzel még nem is lenne akkora nagy baj..ha nem járulna mellé az,hogy titokban ha tudják elolvassák a facebookos üzeneteimet.meg figyeltetnek a kolegáikkal..meg ilyenek..én megértem,hogy féltenek meg hasonlók..de lassan az utcán is úgy megyek,hogy nézek minden 10 percben hátra,hogy ki követ..és,hogy véletlenül se csináljak valami olyasmit ,ami nem tetszedne annyira nekik..

2015. máj. 22. 21:11
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
21%

A könyvtárba elengednek?

Ha igen, akkor javaslom, hogy A magyar helyesírás szabályai c. könyvet vedd ki!

2015. máj. 22. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
43%
Állj a sarkadra, 1-est meg t.jd le!
2015. máj. 22. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
6%
Ilyen idióta vagy és mégis féltenek, de jó fej szüleid lehetnek, bár minden szülőnek a sajátja a legfontosabb, legszebb stb. :D
2015. máj. 22. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Írd bele a facebook-üzeneteidbe, hogy a szüleim figyeltetnek a kollégáikkal, nagyon gáz, folyton hátraforgolódok már délelőtt is az utcán, paranoiás / pánikbeteg lettem, komolyan gondolkozom már azon is, hogy pszichológushoz megyek, remegek :D. Ha úgyis elolvassák, talán beijednek, és befejezik :D.
2015. máj. 22. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
drága 1. kommentelő bocsáss meg romániai állampolgár vagyok,nem írok a leghelyesebben...és ha neked megvan az a híres könyv,kérlek küld el postán ..nagyon várom :)
2015. máj. 22. 21:22
 6/16 anonim válasza:
90%
Azért mentség, mert ő az iskolában román nyelvtant tanul, nem pedig magyart. Úgy írja le a szavakat, ahogy mondja.
2015. máj. 22. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
19%

Ki nem xarja le, hogy milyen allampolgar vagy!

Magyar vagy, vagy nem?

Ha magyarnak tartod magad, akkor irj, beszelj, fogalmazz helyesen!


Birom a hatarontuli magyarokat. Mikor rajuk szolnak, hogy nem tudnak helyesen irni, akkor rogton nem magyarok, hanem szlovak, roman, szerb, stb. allampolgarok lesznek. De amikor kell nekik a magyar allampolgarsag, meg a 'segijj', meg a szavazati jog, akkor hirtelen megint magyarok lesznek.

2015. máj. 22. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
32%
Ilyen hozzáállással a bíró lova sorsára jut ez a szennyoldal!!!
2015. máj. 22. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Ne aggódj Caommas testvér, nem vagyok másik regen, nem szokásom, csak pontoztasd magadat felfele a haverjaiddal, már így is vagy 1:8 az arányod felpontozásban, haverjaidnak kicsit rosszabb, de nyugalom, ez egy fórumoldal, nem kell itt őrjöngeni.
2015. máj. 22. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
20%
Hat ez oriasi kamu... :D mar majdnem bevettem, de ez a kollegaikkal figyeltetos resz elrontotta :(
2015. máj. 22. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!