Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Fél éve "loholok" egy lány...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fél éve "loholok" egy lány után, de nem jutok előrébb. Mit tehetnék?

Figyelt kérdés

Nem igazán tudok közel kerülni hozzá, még barátilag se hiába próbálok valami kapcsolatot teremteni. "Már én sem tudom mit látok benne",de mégis csak ő érdekel igazán.

Nincs barátja, nem is kavar senki mással. Beszélgetni szoktunk azért edzéseken (csapattársam).Fiatalabb is nálam pár évvel.(én 21)


A felejtsd el kommentelők kíméljenek, ez nekem is eszembe jutott, meg logikus is lenne . Ötletekre lennék inkább kiváncsi inkább.



#szerelem #lőtt helyzet
2015. máj. 15. 13:35
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
12%
ha beszélgettek nem vagy közömbös neki! lehet csakk éreti magát! randira hívtad már el?
2015. máj. 15. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Értem 1 évig küzdött a párom mire megkapott. Most vagyunk másfél éve együtt
2015. máj. 15. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Miért nem tudsz közelebb kerülni hozzá?

Beszélgetni kényszerből is lehet vagy unalomból, az még semmit nem jelent. Ha flegma, nem mosolyog, nem kérdez semmit, stb, akkor nem jössz be neki. Ha pont az ellentéte, akkor csak félénk :)

2015. máj. 15. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
3%
#1 "ha beszélgettek nem vagy közömbös neki" ez a te agyadból pattant ki?
2015. máj. 15. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 Devil92666 válasza:
88%
Mi 9 éve ismertük egymást, 3év elteltével el kezdett udvarolni, de engem nem érdekelt ez álltal nem vettem észre a jeleit! és ismét eltelt 4 év! Közben mindketten kikerültünk a suliból! másfél éve elkezdtünk találkozgatni! Mára a felesége vagyok és a gyermekét hordom a szívem alatt!!! :$ És a legboldogabb ember vagyok a világon! :)
2015. máj. 15. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

#1 Konkrétan randira nem de vmi közös programra hívtam már, akkor mindig mondott vmit h nem jó épp és azt érzem h nem jönne el ha hívnám . Próba szerencsét nem játszok :D

#3 hát ez így is, úgy is volt már :D

2015. máj. 15. 16:47
 7/12 anonim ***** válasza:
Azt írtad, hogy "felejtsd el" válaszokra nem vagy kíváncsi, más tanács viszont nem válna hasznodra. Így hát nem írom meg, hogy mit tegyél.
2015. máj. 15. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
9%
Szerintem kérdezd meg, hogy nincs-e valami csinos egyedülálló barátnője, aztán a reakciójából kiderül hogyan tovább. Nyilván nem átlátszóan kell csinálni.
2015. máj. 15. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:
Valószínűleg azért nem vesz észre, mert nem akar észrevenni. Egy 'loholó' srác minden, csak nem egy férfi látszatát kelti. Nem megbántani akarlak, nem is a személyiséged kritizálom, hanem a viselkedésed. Viszont ha te a loholás alatt azt érted, hogy csapattársak vagytok és néha beszélgettek, de még friendzoneban (addig jó mondjuk) sem vagy, az meg a másik véglet. Hogy várod el tőle, hogy érdeklődjön irántad, ha ez visszafele se történik meg egyáltalán? Számára teljesen semleges vagy, valószínűleg nem is sejti, hogy mit akarsz.
2015. máj. 15. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Hát ecsém már pedig felejtsd el és nézz más után.
2015. máj. 15. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!