Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Nem is volt belém szerelmes...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem is volt belém szerelmes csak fogadás volt, utáljam?

Figyelt kérdés
Van egy fiú akivel nagyon jóba voltunk és egyszer bevallotta hogy tetszem neki, de én nemet mondtam a barátságunk érdekéből. Erre az oszt. kiránduláson kiderül hogy csak szivatás volt(persze hogy nem tőle tudtam meg)..Amikor rákérdeztem azt mondta hogy túl sokáig húzta és hogy már azt gondolta hogy nem fogok neki hinni semmiben.És az hogy bevallotta kb 1 hónapja volt. Még a bocsánat kérés is csak annyi volt hogy "Jó bocs." Nekem itt lett elegem és ráadásul egy osztályba járunk és ha ránézek mindig a megaláztatás fog az eszembe jutni. Próbáljak meg kibékülni vagy hagyjam mert nem érdemes?

2015. máj. 25. 09:52
 1/3 anonim ***** válasza:
96%

Ha annyira jo baratod volt akkor probalj meg kibekulni de ha nagyon haragszol szivasd meg te is :) csak van egy bomba baratnod aki szivesen segit ;)

18/L

2015. máj. 25. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
70%

Javaslom, ne utáljad!

Ha utálsz valakit, naponta foglalkozol létével.

Aki ilyet fogadás tárgyává tesz, még az utálatot sem érdemli meg! Légy közömbös: ha van, van, ha nincs, nincs.

2015. máj. 25. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Biztos tetszettél neki, csak a barátai (haverjai) előtt szégyellte, ezért nekik kitalálta azt, amit leírtál.
2015. máj. 26. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!