Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hany eves kortol lehetek...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hany eves kortol lehetek igazan szerelmes es mikortol lehet baratom? Ugy ertem hogy hany eves kortol normalis kapcsolatban elni?

Figyelt kérdés
2015. máj. 24. 07:04
 1/7 anonim ***** válasza:
13-14 ott már megèrtitek egymást,de csak ugy ha nincs intimitás
2015. máj. 24. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
14 alatt nem érdemes, jogilag a szex is csak onnantól legális. Előtte meg amúgy is túl fiatalok vagytok.
2015. máj. 24. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
14+ az alatt sztem nem erdemes csak felvagas... mennyi idos vagy?
2015. máj. 24. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 kovpet ***** válasza:
"jogilag a szex is csak onnantól legális" FELNŐTTEL és a felnőtt számára. 14 éves kor alatt nincs büntetőjogi felelősség.
2015. máj. 24. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
majd ha már kinőtt a melled :)
2015. máj. 24. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
14 eves vagyok es ugy erzem h szerelmes vagyok egy fiuba aki raadasul 4 honapja a baratom es eddig a csok volt a legtobb tehat szex meg semmi felekepp...
2015. máj. 24. 16:08
 7/7 kovpet ***** válasza:

Akkortól normális, ha mindketten úgy gondoljátok.

Arra meg nem vagy befolyással, hogy kibe és mikor leszel szerelmes.

2015. máj. 24. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!