Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit tegyek? 13 éves vagyok és...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? 13 éves vagyok és szerelmes vagyok egy nálam 4-5 évvel idősebb srácba, de borzalmasan.

Figyelt kérdés
Mikor először megláttam, már akkor éreztem valamit, éreztem, hogy Ő más mint a többi fiú, a szeme kedvességet sugárzott és értelmet. És olyan őszinte mosolya volt, amibe úgy első látásra belehabarodik az ember lánya. Azóta állandóan Őt lesem, keresem, kutatom a tekintetemmel. Még nem beszéltünk, féltem odamenni hozzá, és most meg már nem beszélhetünk, mert csináltam olyan dolgokat amik után ha beszélgetést kezdeményeznék, csak rosszabb lenne. Minden nap minden percében csak rágondolok, vele álmodok és róla álmodozok. Van, hogy elsírom magam, mert tudom, nincs esélyem. Szabadidőmben csak itthon ülök, szomorú zenéket hallgatok, és rajta/rajtunk gondolkodok. Már koncentrálni se tudok semmire, mert csak ő jár a fejemben, mindenről ő jut eszembe. Sokszor hittem már azt, hogy "szerelmes vagy", de ilyen még nem volt. Ilyet sose éreztem még, úgy érzem, most tényleg "szerelmes vagyok". Tudom, hogy hétvégén sokszor részeg, tudom, hogy cigizik, tudom, hogy mindig más lánnyal lóg, de én mindezek mellett ugyanúgy szeretem. Szeretem mert, vannak közös pontjaink, tudnánk miről beszélgetni (úgy érzem legalábbis), olyan értelmes, és olyan gondolatai vannak, hogy hűű. Kedves, és nem tudom... Igazából nem is tudom rendesen szavakba önteni, hogy miért szeretem. Csak azt tudom, hogy nagyon szeretem. Ez a mások szerinte "csak fellángolás, idővel elmúlik" dolog már több mint fél éve tart, és szenvedek... Nála jobban soha, de soha nem szerettem még senki, de mégis "utálom" azért, mert soha de soha nem szenvedtem még senki miatt ennyit. Nem tudom mit kéne tennem, egyáltalán tudok e tenni valamit, de ez már így nem mehet tovább. Egész nap csak ábrándozok, és ülök, és sírok felváltva. Tanulni se szoktam már, és ez így nem állapot, hogy ezt így csinálom... De nem tudok véget vetni ennek. Szeretem, de nem beszélhetek vele, nem ismerhetem meg jobban, nem tehetem mert csak 13 vagyok, mert "nyomi" vagyok, mert félek... Bocsi, ha ez kicsit zavaros lett, de kb. ilyen zűr van a fejemben... Szerintetek mit tegyek? Mit tehetek? Már gondolkodtam azon, hogy odamegyek és elmondok neki mindent, de a barátaim mindig lebeszéltek róla, meg azt mondták, hogy az olyan szánalmas, és végül is igazuk van, csak már tényleg nem tudok mit kezdeni magammal... :(

2015. máj. 25. 13:32
 1/4 anonim ***** válasza:
Szia! Tudom mit érzel ilyenkor! Nem mondom hogy felejtsd el mert akkor csak rosszabb lesz! Hogy ismerted meg? Miért lennél nyomi? Szerintem először tudj meg róla minél többet hogy milyen csajok jönnek be neki mi a hobbija stb. Aztán kezdj odaférkőzni! Menni fog ez!
2015. máj. 25. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Szia! Egy iskolai rendezvényen ismertem meg, amikor megkért, hogy fogjam meg a könyvét egy percre. És akkor láttam először... Amúgy én "ismerem" vagyis tudom mi a hobbija, miket szeret stb. Olvastam a verseit, hallgattam a dalit, és azok is mindent elárulnak róla, az ő személyéről. És én meg azért vagyok nyomi, mert előtte valahogy mindig vihogok amikor a barátaimmal vagyok (ők is tudják, hogy szeretem) és olyan dolgokat csináltam, amik csak rontottak a helyzetemen. Meg amúgy is 13 éves vagyok. Egyébként azt kihagytam, hogy Ő már tudja, hogy szeretem. (Több dologból jött rá, amiket most itt inkább nem írok le.)
2015. máj. 25. 14:03
 3/4 anonim válasza:

Hogyha tudja hogy szereted és ő még sem csinálja a kövekező lépést pl. Hogy oda megy hozzád és beszélgettek stb...

Válts iskolát mert ez így nem állapot

2015. máj. 26. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
ne haragudj,hogy ezt mondom,de ez el fog múlni.én is ilyen voltam 13 évesen:) ha majd jön az életedbe egy valódi szerelem,rájössz,hogy ez inkább rajongás volt.amivel persze semmi gond,ez természetes.
2015. máj. 26. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!