Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Egy lány nem tudja eldönteni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy lány nem tudja eldönteni mit akar tőlem. Kapcsolatot vagy barátzóna. Azt mondja, nem érti magát, ezért nem tud dönteni, hogy legyen-e vmi komolyabb. Ti hogy vezetnétek rá a választásra, hogy döntsön végre? Mert ez nekem is elég szar így

Figyelt kérdés
Gondoltam rá, hogy felteszek neki pár eldöntendő kérdést, amiből rájön, hogy szeretne-e tőlem többet vagy nem. Pl.: szoktam -e neki hiányozni stb. jó ötlet?

2015. márc. 6. 21:28
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem akarlak elkeseríteni ,de ha egy nő nem tudja mit akar az soha nem jelent jót.ÁLtalában azt jelenti,hogy nagyon is tudja mit akar azaz tőled semmit,csak nem akar megbántani vagy nem meri válalni a véleményét mert gerinctelen.Szerintem ne keresd majd ,ha akar valamit akkor jelentkezik magától.Én is voltam már hasonló helyzetben sajnos.
2015. márc. 6. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 MolotovPunk ***** válasza:

Nem tudja eldönteni,hogy járna e veled,vagy sem?

Hát akkor ott komoly gondok vannak...

Főleg,ha még így ki is jelentette ilyen formában.

Tuti lekoptatnám,aztán keresnék másik lányt.

Egyébként ne írj neki,ne keresd,ha hiányozni fogsz neki,vagy bejössz neki,akkor keresni fog tuti.

2015. márc. 6. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat. Már elhatároztam h nem írok neki , de elég nehéz... Ezek szerint rá kell szánnom magam komolyabban
2015. márc. 7. 10:26
 4/11 MolotovPunk ***** válasza:
Ne keresd és ne írj neki.Hidd el jobban jársz.
2015. márc. 7. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
szerencsére nem fogadtam meg a tanácsokat, és ma már együtt vagyunk :)
2015. márc. 28. 12:35
 6/11 anonim ***** válasza:
44%

"szerencsére nem fogadtam meg a tanácsokat, és ma már együtt vagyunk :)"


Ugye, ugye... a sok szakértő. El se tudják képzelni, hogy valaki bizonytalan, kevésbé racionális vagy esetleg nem idióta szabályok alapján működik. Jó, hogy nem hallgattál rájuk.

2015. szept. 26. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 MolotovPunk ***** válasza:
48%
Aha,kíváncsi leszek,meddig lesztek együtt...
2015. szept. 27. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Hogy alakult a sztori még együtt vagytok? Mennyi ideig gondolkozott? Jelenleg én is hasonló cipőben járok. :)
2016. jún. 2. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
Az a baj, hogy TE nem tudod mit akarsz.
2018. jan. 25. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Együtt vagytok még? Hasonló cípőben.
2018. júl. 13. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!