Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hagyjam, feladjam vagy küzdjek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hagyjam, feladjam vagy küzdjek, harcoljak még érte? Mit tegyek? Volt valaki olyan helyzetben, hogy nem tudta eldönteni, hogy a másik mit akar? Vagy ti magatok is voltatok olyan helyzetben, hogy nem tudtátok, hogy mit akartok?

Figyelt kérdés

Tudja, hogy szeretem. De szinte mindig olyan válaszokat és kérdéseket küld, amikből nem tudom, hogy szeret-e vagy sem. És általában ezek olyanok, amik az előbbire utalnak. De nem bírom már ezt a kétességet. Szerintem nem lennék neki elég jó, mert nem tudok mindig mellette lenni. Igaz, ha hazajövök, akkor az az első, hogy megnézem, hogy írt-e és egyből válaszolok neki. Nagyon szoros barátságból alakult ki bennem a szerelem.

Elég nagy távolság is van köztünk, van korkülönbség is és szerintem a szülei sem fogadnának el.



2015. jan. 18. 23:11
 1/9 anonim válasza:
Ha kölcsönösen szerelmesek vagytok egymásba akkor nincs az a távolság, tényező, kor, szülök stb. ami közzétek álljon tapasztalatból mondom, de ha nem akkor elég egy apró dolog megléte és hosszútávon már nem fog működni. Én esetemben adott volt a szerelem hatalmas távolság, hatalmas társadalmi eltérés, szülői ellentét stb. de mégis működött mind addig amig a pénz közbe nem szólt.. A pénz fontosabbá vállt neki mint a szereleme.. ezért inkább azt választotta örök szerelemről meg lemondott szóval van ilyen is.
2015. jan. 18. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Éppen ezt nem tudom. Nagyon sok olyan jelet küld, amiből azt veszem ki, hogy szeret. De ha én is küldenék felé jeleket, akkor meg elhárítja azokat...
2015. jan. 19. 16:02
 3/9 anonim ***** válasza:

He, es mi lenne ha megkerdezned?

Abbol amit leirtal vagy szerelmes beled, vagy pedig csak hulyit, nem gondolja komolyan.

KOMMUNIKACIO!

Igy hivjak azt a dolgot ami eleg sok dologra megoldas lehet.

Egyebkent igaza van az elsonek, gaz szerelemnel semmi nem alhat kozetek, meg az anyja sem. Ertem, rossz dolog lehet ha nem szeret, de ha. Te a lanyat igen, akkor nem kell vele foglalkozni, makd megbekel, es elfogad, mar csak a lanya miatt is, ilyen egyszeru.

Gyerunk, hajra! Remelem o is erez valamit irantad, kuzdk erte, amig van ra lehetoseg!

De ha o nem erez igy, szakitsd meg vele a kapcsolatot, nagyon rossz lenne neked a barat zonaban, plane ugy hogy tudod, o nem igy erez.

2015. jan. 21. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Nagyon nehezen tudok megnyílni érzelmileg. Szinte lehetetlen az egyik pillanatról a másikra úgy dönteni, hogy akkor fogok erről vele beszélni. Nekem ehhez hónapok ezrei kellenek, sajnos... :/ És köszönöm a válaszodat! :)
2015. jan. 22. 16:43
 5/9 anonim ***** válasza:
Lehet hogy ez lesz a baj, lepned kene.. nem kell egybol mindent kitalalni, egyenlore csak puhatolozz.
2015. jan. 22. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Puhatolózás már volt, kétes eredmények születtek...
2015. jan. 23. 18:45
 7/9 anonim ***** válasza:

Akkor mire varsz? Mitol felsz?

Nezd, engedd el magad, nem veszitesz semmit !

Ha az bukik ki a dologbol, hogy nem kedvel, akkor azakitsd meg a kapcsolatot, hidd el lesz jobb..

Ha most kepsz, es kedvel, akkor lehet hogy o lesz az igazi. :)

Ne felj az elettol, merj elni. Nehez megnyilni, de probalkozz, eltessen az hogy lehet hogy eleted szerelme.. ha pedig megsem, akkor a sors egy sokkal jobb not tartogat szamodra!:)

2015. jan. 23. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Épp ez az. Nem akarom őt elengedni, mert nagyon közel vagyunk egymáshoz lelkileg. Nagyon nagy hatással van rám és ha megszűnne a barátságunk is, akkor teljesen összetörnék, talán bele is őrülnék...
2015. jan. 24. 10:06
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem szabad ennyire fuggni az emeberektol..

Plane nem akkor ha te szerelmes vagy, o pedig nem..

Meg kell tanulnod egyedul js ellenni, baratok es xsaladot nelkulozni, hisz.nem lesznek mindig ott, hogy segitsenek.. de ezt sajnos csak ugy tudod megtanulni ha igenis ateled ezeket.. sajnos ez is az elet resze..

2015. jan. 24. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!