Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit tanácsolnátok?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tanácsolnátok?

Figyelt kérdés

A barátom(17/f) ki akar nyalni engem már egy ideje, dm tuidom, h én készen állok-e. Vagyis hát én is szeretném, de m tudom, milyen lenne az elsō, meg hogy nekem mit kéne tennem ezidō alatt vele, ,meg hasonlok.. Segitenétek?

(Bocsi a helyesírási hibákért, telóról vagyok)

Ja és én 16 vagyok.



2015. máj. 26. 00:17
 1/6 anonim ***** válasza:
55%
Hali,neked konkretan semmit,az tuti hogy jol fog esni es nagyon elvezni fogod. Rossz nem lehet csak jo:) 18F
2015. máj. 26. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Domovoy ***** válasza:

Természetes hogy izgatott vagy, hisz minden újdonságtól kicsit tart az ember, meg hogy "jajj, milyen lesz, nem akarsz felsülni, stb.". Persze, lesz ott nagy pironkodás, és valószínű nem csak részedről. Viszont ha rákészültök kellemes hangulattal (és abszolút kikapcsolt telefonokkal!), tényleg csak egymásra figyelve, akkor könnyebb lesz mindkettőtöknek.

Amit mindenképp nagyon ajánlatos - és nem azért hangsúlyozom ki, mert látatlanban/ismeretlenül nem tartalak téged ennyire "figyelmesnek" -, legyél abszolút higiénikus és hamvas barack. :D

Tenned pedig csak annyit kell, hogy hátra veted magad, becsukod a szemeid, nem nézed, nem kíséred figyelemmel - még ha bármennyire érdekel is -, NEM BESZÉLSZ ÉS NEM KÉRDEZEL (erre a srácot is kérd meg, mert minden oda nem illő butácska kérdés ront az élményen, KIZÖKKENT), így csak ÉREZNED KELL. A többi meg úgyis ösztönös lesz, minden mozdulatod, sóhajod és hadd ne soroljam. :D Ezeket pedig a srácnak kell majd észre vennie és értelmeznie. Ha már csinált ilyet és nem veled debütál, akkor fogja tudni "milyen nyelven kell veled beszélni". ;)

2015. máj. 26. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Szerintem meg pont, hogy nem lesz egy nagy eresztés, függetlenül attól, hogy a srác hányszor csinálta már, minden nő más, minden nőt ki kell tapasztalni, az első inkább az érzelmek miatt lehet jó(illetve pontosítok, lehet jó, de teszem azt a 10. alkalomhoz képest sehol sem lesz).
2015. máj. 26. 05:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
77%
Nem is tudom hogy tudtunk mi ezen átesni amikor még nem volt net!?
2015. máj. 26. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Megvolt.. És.. Ahh~ én voltam neki az elsō, dd ez eszmeletlen jó volt) igaz, tényleg mind2-en izgultunk, meg vorosek is voltunk, de nagyon élveztük) köszi a bíztató válaszokat)))
2015. jún. 16. 02:27
 6/6 Domovoy ***** válasza:
Oh, hát "egészségetekre". Ilyenkor tudom irigyelni a fiatalságot, a maguk egészséges kíváncsiságával és tettrekészségével.
2015. júl. 8. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!