Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mit tanácsolnátok a mai...

Mit tanácsolnátok a mai fiataloknak a pályaválasztásuk, karrierépítésük szempontjából?

Figyelt kérdés
Saját tapasztalatokra gondolok, akár elindulásról vagy bármi másról szólóan :)

2015. ápr. 20. 17:38
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Meneküljenek külföldre.
2015. ápr. 20. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Mindenképpen belföldön szeretnék maradni, akár lenéznek ezért, akár nem, ezért ilyen jellegű tanácsokat várok, de köszönöm. :)
2015. ápr. 20. 18:15
 3/11 anonim ***** válasza:
Mi a célod?
2015. ápr. 20. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Megtalálni a módját, hogy mit kezdjek magammal érettségi után, feleslegesen elvégzett szakok nélkül, egyenlőre nem találok egyetlen olyan főiskolai/egyetemi szakot, amivel kezdeni tudnék valamit a jövőben, szóval esetleg saját élet alapján tanácsokat szeretnék, hogy merre lehet még nézelődni
2015. ápr. 20. 18:20
 5/11 A kérdező kommentje:
Természetesen belföldön, csak nem tudom hogyan induljak el olyan irányba ami megéri, és mi is lehet az az irány :)
2015. ápr. 20. 18:21
 6/11 anonim ***** válasza:

Szakma nélkül nagyon necces,és gáz.

Nyelvtudásod van-e?

Miben vagy esetleg tehetséges?

Kommunikálni jól tudsz-e?

2015. ápr. 20. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Angol emelt szintű érettségire készülök illetve tervben van a német középfok.

Humános vagyok, szeretek emberek társaságában lenni illetve őket irányítani, segíteni nekik, legkevésbé matekos vagyok, esetleg a marketing ami más irány és megy.

2015. ápr. 20. 18:30
 8/11 anonim ***** válasza:

Akkor értékesítő ha megy a kommunikáció,ott kapsz céges verdát is,persze sajnos sok helyen kérnek tapasztalatot.

Angol mellé minimum német kell.

2015. ápr. 20. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm, ehhez milyen képzés kellhet?

Elfelejtettem írni, hogy lány vagyok, ehhez mérten kellene döntenem.

2015. ápr. 20. 18:36
 10/11 anonim ***** válasza:

Állásportálok nézzél, ott meglátod mivel lehet elhelyezkedni, meg leírják hozzák azt is, milyen papírt várnak el hozzá.

"Ez most egy nagyon jó új szak"-kaliberű hülye tanácsokra ne adjál.

2015. ápr. 20. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!