Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Tanácsolnátok valamit, erősíte...

Tanácsolnátok valamit, erősítenétek mielőtt teljesen begolyózom?

Figyelt kérdés
Van két fiam, a nagyobb 5 lesz a kicsi 1. Szinte egyedül nevelem őket mert a párom kamionozik, jó esetben hétvégén van itthon. Mióta született a kicsi, teljesen megváltoztam. Imádom a gyerekeimet, de a nagyhoz semmi türelmem nincs, sokszor azt veszem észre, hogy olyanért is rászólok amiért nem is kellene. Próbálok odafigyelni, de teljesen kivagyok. Nem vagyok egy lusta plázacica, de nem bírom már egyedül a két gyereket a háztartást az ügyeket a mindent. A párom tulajdonképpen "csak" dolgozik, az összes ő, saját illetve közös ügyet én intézek, pakolok utána is mikor itthon van. Elegem van. Rendetlen, nem törődöm (eddig se volt sokkal különb, de mióta kamionozik főképp). Ezerszer elmondtam neki mi a bajom, de mint aki meg sem hallja. Átmenetinek indult ez a munka, 2 éve tart. Belefáradtam, elhidegültünk, teljesen olyan számomra mint egy lakótárs. Jövedelmem csak a gyerekek után járó van. Néha el tudok szabadulni egy 20-30 percre, de szinte semmit nem segít. Csak édesanyámra számíthatok aki dolgozik, beteg és az édesapját is ápolja. A barátok szép lassan elkoptak, aki megmaradt is sok a gondja kevés az ideje. Igazából kérdésem nincs, de jól esett kiírni.
2015. máj. 12. 16:48
 1/6 anonim ***** válasza:
55%

és én még ezzel, hasonló felállással akarok testvért, az egy szem gyermekemnek. én esetemben a család sem segít..(párom nem sok vizet zavar, pakolni sem kell utána, mert alig látni)


szóval ez vár rám..

sorstárs leszek, ha vigasztal valamennyire

2015. máj. 12. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
45%

Miért szültél még egy gyereket, ha a párod egy lusta dög, te meg tönkremész benne?!


Így jártál!

2015. máj. 12. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Kommunikáció, közös program, háztartás gépesítése.


Mozdulj ki hosszabb időre, ha itthon van, ha a két gyereket vállalja valaki, menjetek sétálni, moziba stb.

2015. máj. 12. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Nem ezen van a hangsúly, hogy lusta dög. Azon, hogy nem érdekli, hogy én mit érzek, hogy érzem magam, bírom e ezt így és egyáltalán megéri e ?


Igen, a kimozdulás jó lenne. De csak anyukám van aki a gyerekekre tudna vigyázni, ígyis mindig őt kérem meg, anyósom habár szomszéd és nem dolgozik, sosem ér rá.

2015. máj. 12. 19:05
 5/6 anonim ***** válasza:
A kicsinek bölcsi,vagy csana?Nem állandóra,de hetente 2-3 napon délelőttönként?Sokat segítene Rajtad.Gondolom a férjed a 2. születése előtt is ilyen volt(nem érti meg a problémádat,nem tud azonosulni vele),üljetek le,és próbáljátok megbeszélni a dolgokat.Hidd el,Neki se leányálom a kamionozás.Tudom,mert az én volt férjem is ezt csinálta....szerencsére nem született közös gyerekünk(már volt nekem 1,amikor összejöttünk),így könnyebb volt kilépni a kapcsolatból(nem csak ezért ment tönkre a házasságunk).
2015. máj. 12. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ki kellene szakadnod legalább hetente pár órára. Próbálj egy barátnőt, játszótérről ismerős kedves anyukát megkérni, hogy néha vigyázzatok egymás gyerekeire. Egyszer ő vigyáz a tieidre, amg elmész fodrászhoz vagy csak kiülsz egy parkba fagyizni EGYEDÜL vagy barátnővel, máskor meg viszonzod neki. Lőjetek be egy napot, mondjuk szerda délelőtt. Hatalmas érzés lesz!!!
2015. máj. 13. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!