Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szeretem de hogy mondjam meg...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Blackwolfme17 kérdése:

Szeretem de hogy mondjam meg neki? (lány vagyok)

Figyelt kérdés
Van egy fiú ,egy suliba járunk ,ő kollégista,egy éve ismertem meg nyári szünet előtt..Nagyon jóba lettünk azóta volt ölelés,puszi,néha kézfogás, meg megcsikált ,lelöktük egymást a dombról, bementünk a Balatonba és felemelt meg átkaroltam ..Nos a helyzet az hogy régebben mondta h szép vagyok,jól nézek ki ilyenek..én meg akkor még nem nagyon ismertem így csak megköszöntem..Neki nem volt még kapcsolata de azt mondta van egy lány aki teccik neki...(nem kérdeztem a nevére) aztán kérdezte nekem ki teccik és hogy mit gondolok róla stb.. Én meg annyit mondtam hogy eddig nem volt vele bajom... Amikor már elfoglaltabbak lettünk és ő mindennap haza buszozott már keveset beszéltünk csak suliban beszéltünk meg néha elkísértem buszmegállóba...Aztán már megirtam neki h eladom meg h mit számít a boldogságom..Ő irta h neki elég sokat és azóta sokkal több időt töltünk együt..De egyikünk se bökte ki h szereti e a másikat ÚGY...Két hónapja mikor bent voltam a koleszba vele egy srác megkérdezte ki vagyok én és ő azt felelte barát...(énse mondtam volna mást mert nem beszéltük még ezt meg) Nem tudom mit kéne és hogyan ? Nem akarom tönkretenni a barátságunk ha ő mégse úgy gondolja hogy több legyen ? Hogyan mondhatnám meg neki ,úgy hogy közbe esetleg másra is gondolhatnék és letagadhatnám..:D Segítség!! Valami jó terv kéne

#fiú #hogyan tegyem
2015. máj. 26. 12:36
 1/1 anonim válasza:
Harmadszor is ki fogod írni ezt a kérdést? :)
2015. máj. 26. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!