Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Van egy lány aki nagyon...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Coachfri45 kérdése:

Van egy lány aki nagyon tetszik és sok közös van benünk de kiderült hogy ö csak a meleg fiúkat szereti mit tegyek?

Figyelt kérdés
2015. máj. 26. 21:35
 1/7 anonim ***** válasza:
88%
Meleg fiukat szereti a lány? heeeee ? Zavard ki a sárkányt gyorsan a szobából , nyisd ki az ablakot és levegőzz !
2015. máj. 26. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Add be neki hogy meleg vagy, ha bizonyítékot is kér vágd az orra alá a hőmérőt.
2015. máj. 26. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
100%
Nem értem..a csaj a meleg fiúkat szereti de hiába mert a meleg fiúk Sosem fogják szeretni mert melegek de ha a csajszi biszex lenne akkor meg megint nem áll össze a kép.Szóval lehet hogy csak leakar rázni magáról
2015. máj. 27. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
De ha le akarna rázni akkor miért mondta el nyilvánosan is mert onan tudtam meg hogy a meleg fiúkat szereti hogy éppen mondta valkinek és késöbb rákérdeztem hogy igaz-e és azt mondta hogy igaz
2015. máj. 27. 12:50
 5/7 A kérdező kommentje:
És még azt mondta hogy valami yaoi
2015. máj. 27. 19:42
 6/7 anonim ***** válasza:
Szerintem ő egy animéra gondolt vannak barátaim akik szeretik a mangákat meg animeket és ott van ez amit az előbb mondtál ez a hogyis hívják yaomi vagy mi és ebben meleg fiúk vannak.
2015. máj. 27. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

A yaoi olyan animékre és mangákra vonatkozik, amik férfiakról vagy fiúkról szólo homoerotikus történetek. Sok lány szereti ezeket, eleve nőknek készülnek a hasonló művek.

Általában ha egy lány azt mondja, hogy bejönnek neki a meleg fiúk, akkor az igényességre, ápoltságra, türelemre gondol a sztereotípiák miatt (amiknek ugyan van némi valóságalapja, de nem sok) vagy csak némi különlegesre, elérhetetlennek tűnőre vágyik.

Üdv, egy meleg fiú

2015. máj. 28. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!