Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon tetszik egy meleg srác, mit tegyek?

Figyelt kérdés
A fiú (valószínüleg) meleg,de nekem nagyon tetszik. Ő nem tudja,hogy én tudom róla. Szinte biztos vagyok benne,hogy senki sem tudja,csak Ő .Van most valakije(persze nem beszél róla,de tudom,hogy srác),de nagyon sokszor flörtöl velem, többször megéríntett,főzött nekem,ugratott dolgok miatt,becézget,emlékszik mindenre,amit mondok neki, féltékeny másokra... Lehetséges,hogy tetszem neki és biszex???
2015. ápr. 12. 16:23
 1/4 anonim ***** válasza:
40%
Mi van már, miért vagytok ennyire rámozdulva a melegekre? Mi olyan jó bennük?
2015. ápr. 12. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ha ilyen kondítciók mellett kell, akkor beszélj vele.


Ha másért nem, hogy tisztázzátok mi a szitu.

2015. ápr. 12. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
nyomj fel neki,egy vibrátort :) Úristen mi van a mai csajokkal?
2015. ápr. 12. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
A melegeket azert kedvelik a lanyok mert altalaban kedvesek veluk ....mintha a sajat nemuk lenne
2015. ápr. 12. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!