Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit tegyek, hogy együtt...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, hogy együtt legyünk? 15 l,16 f ( a lány én vagyok)

Figyelt kérdés
Tetszik egy srác akivel jóban vagyok. Lehet én is neki. Mindig kedves, odajön hozzám ês elhülyülünk. Először vagyok ilyen helyzetben, nem tudom mit kell tennem...Fêlénk vagyok.
2015. máj. 26. 22:44
 1/4 anonim ***** válasza:
Lépd át a falat amit felhúztál magad köré, bátran kezdeményezz te :), nem fog elküldeni a francba ne aggódj.
2015. máj. 26. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha annyira bátor, hogy folyton odamegy hozzád majd nyilván szól ha többet akar vagy cselekszik, ha nem bírsz magaddal, beszélgess el vele hogy neked eléggé bejön nincs e kedve vmi egyébhez, ezt te találd ki mit akarsz.
2015. máj. 27. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
De nem lesz az kínos, hogy én kezdeményezek?
2015. máj. 27. 17:04
 4/4 anonim válasza:
Nem, nem lesz kínos
2015. máj. 27. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!