Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Mia velemenyetek erről a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mia velemenyetek erről a szituról, felvilágosítanátok a barátnőtök pasiját? 24 éves lány 38 éves srác együtt laknak, babát várnak. A srac hűséges csaj kedvében jár, a lány évek óta csalja pénzert pasikkal. Most is hogy baba lesz.

Figyelt kérdés
Házassagra készülnek..baba novemberben születik. Csaj 2 pasit megtartott a régi kuncsafjaiból és hetene van valamelyikkel légyott, egyikkel 15 ért másikkal 20 ert.a férfiakkal gumiban van állítólag.de már a 2. Trimeszterben van mégis csinálja. Sajnálom a srácot kedves rendes, de a csaj meg a barátnőm.
2015. máj. 25. 15:20
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
16%

Kizárt dolognak tartom, hogy ez igaz legyen. ez maximum egy aljas rágalom, és hazugság, a másik ember lejáratni próbálása.


Te voltál már terhes, voltál már anya? egy terhes nő képtelen a gyerek apján kívül magához engedni olyankor bárkit is. Képtelen. Irtózik minden férfitől, és még a nőorvosát is igen nehezen engedi vizsgálni.


Fel tudod fogni, hogy miket írsz? De most komolyan.

2015. máj. 25. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 A kérdező kommentje:
Pedig ez a helyzet számomra is felfoghatatlan... Mert még csak rá sem szorulna a csaj a pénzre.
2015. máj. 25. 15:24
 3/27 anonim ***** válasza:
38%
Jó kis barátnőid vannak. Nem hallottad még, madarat tolláról..? És hiába mondod, hogy "ez is csak egy munka", a való élet azt bizonyítja, hogy gerinctelenül bánik azzal az emberrel is, akihez hozzáment és a gyerekét várja. Nehezen hiszem, hogy erről ne tudjon a pasi, miközben együtt élnek, és a pénz is valahol feltűnik a közös kasszában, nem? Nehezen tudok azonosulni a kérdéssel, mert ilyen nőt nem tartanék meg a baráti körömben, és fogalmam sincs, mi miatt érezhetnék felé lojalitást.. De egyébként simán rákérdeznék, nem gondolja-e, hogy a második trimeszterben már nem kellene futtatnia a csajt, hiszen veszélyei lehetnek..
2015. máj. 25. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
100%
Ha ez igaz, szörnyű! Miért nem előbb szóltál? Most, amikor jön a baba? De lehet, hogy mégis kellene szólni. Egyáltalán övé a baba?
2015. máj. 25. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
10%

Biztos, hogy nem voltál még terhes a büdös életbe, hogy ezt és így íród.


Legközelebb kicsit gondolkodj, mielőtt írsz.

2015. máj. 25. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
14%
Az egy dolog hogy a csaj milyen,de te se vagy gerinces ember,maradjunk ennyiben.
2015. máj. 25. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 A kérdező kommentje:

Pont azért nem szóltam a srácnak eddig mert barátnőm a csaj valamilyen szinten. A srác biztosan nem tudja. A lány hetenete egy délelőtt találkozgat. De a sraccal is már jóva lettünk, és lelkifurdalásom van, hogy tudok róla, hogy baleknak nézik..

Eddig azért nem szóltam mert evidensnek tartottam, hogy előbb utóbb minden pasit leépit hisz gyereket várnak, de nem... Azt mondja amíg elbírják viselni a pocakját csinálja.

Sajnos ez a valóság.

Egyébként nem úgy gondoltam megmondani hogy frankón elmondom, mert akkor persze letagadható, hanem mikor tudom, hogy panzióban van odaküldöm a srácot. És nézze meg maga.De mondom dilemmázom nem tudom mi lenne a helyes , tudja e meg a srác vagy nem.

2015. máj. 25. 15:36
 8/27 A kérdező kommentje:
Nem értem miért engem kell támadni, egy anonim oldalon tettem fel egyenlőre egy kérdést. Egyébként a lánynak van normal munkaja is egy szepségszalonban, ahol munkatarsak vagyunk. Az egyik kuncsaftja is onnan van.én nem foglalkozom ilyesmivel, de meglepődnétek hogy mennyi vendég fiatal lanyok igen.
2015. máj. 25. 15:39
 9/27 anonim ***** válasza:
Tudja meg a srac, lassa a sajat szemevel, kulonben nem fogja elhinni! N
2015. máj. 25. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:

szerintem te is tudod mi erre a helyes lépés!


én nagy híve vagyok annak, hogy ne avatkozzunk bele más dolgába, de van az a pont amikor már lépni kell!


minnél hamarabb cselekdj. meg se próbáld a bnődet zsarolni először. ő menthetetlen


és ne sajnád majd, hogy megszakad vele a kapcsolatod! bár persze nem törvényszerű, de kétlem, hogy jóba lesztek utána.

2015. máj. 25. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!