Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Miért csinálja ezt az osztályt...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csinálja ezt az osztálytársam? Hogyan jöhetek vele össze? Nagyon szeretem.

Figyelt kérdés
Van egy osztálytársam, aki már több mint fél éve tetszik. Újév napján megfogadtam, hogy nem fogok lemondani róla könnyedén, addig küzdök érte, amíg csak tudok. Az osztályból lányok közül velem ápolja a legjobb kapcsolatot, sőt szerintem nagyon jó barátként is tekint rám. Múlt héten beszéltem az egyik osztálytársammal (aki egyébként a kiszemeltem haverja), hogy kérdezze ki rólam a véleményét. A felvetésével nem volt gond, állítólag nem egyből hozott fel, hanem valami kapcsán. Csupa jó véleménye volt rólam, de amikor megkérdezte a haverja, hogy nem hív-e el engem valahová, határozottan mondta, hogy nem, de nem indokolta meg. Aztán nemrég kiderült egy tőlünk két évvel idősebb sulitársunkról, hogy neki is bejön Ő, és mindent megtett, hogy rossz színben tüntessen fel engem előtte, ám fordítva sült el a terve, és lapátra került, így szerencsére kiesett a képből. Hétvégén megkérdeztem Tőle FB-n, hogy ha a kedvéért képes lennék teljesen megváltozni is akár, mik azok, amik nem tetszenek neki bennem. Ezt a választ írta: „figyelj szentem nem kell semmin változtatnod, csak simán ne nekem akarj megfelelni :(”. Azóta neten nem is beszéltünk, valóságban meg mintha mi sem történt volna, ugyanúgy beszélgetünk egymással. Hol rontottam el? És ami fontosabb: mit tehetnék az ügy elérése érdekében? (16/L)

2015. máj. 27. 14:32
 1/4 anonim ***** válasza:
Akárcsak én...szeret, mint barát, de semmi több. Nem akar megbántani, tudja hogy szereted, de ha ő nem szeret viszont, ez nem működhet. Nálam sem működik, pedig egyfolytában harcolok érte...nem vagyok képes feladni.
2015. máj. 27. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
szerintem nagyon jó barátként is tekint rám! ennél többre ne számíts szerintem
2015. máj. 27. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nagyon jó barát vagy neki! Ezzel a válasszal szerintem arra akart utalni, hogy ne küzdj érte, mert felesleges...:(
2015. máj. 29. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
De miért? Miért nem felelek meg neki? Hol rontottam el? Miért nem tetszem neki? Miért nem tudja felfogni, hogy mindkettőnknek szebbek lennének a hétköznapjai? Miért nem akarja, hogy egy őszintén érző szív mindent megtegyen érte? Miért jó neki, ahogy minden erőm elhagy, és órákat kell naponta bőgnöm? Miért?
2015. máj. 30. 15:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!