Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Van egy osztálytársam 3 éve...

Van egy osztálytársam 3 éve szeretem idén ballagtunk el. Én hihetetlenül beleszerettem és bármit megtennék csak azért hogy boldog legyen. Megtudtam hogy valakibe szerelmes de nem belém és nekem nála eleve alig van esélyem. Most mit tegyek?

Figyelt kérdés
El kell neki mondanom mit érzek vagy ne? Köszönöm előre is.

2014. jún. 20. 14:10
 1/7 anonim ***** válasza:
hagyd a fenébe
2014. jún. 20. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Szar dolog a barátzónába lenni, ha 3 évig benne voltál most már örökre ott is maradsz.


Vagy megszakítod a kapcsolatot, vagy a barátja maradsz és nézed ahogy húzogatja a csávója.

2014. jún. 20. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Mondd el neki szerintem. Persze ha biztosra tudod hogy nem te vagy az akibe szerelmes akkor tényleg nincs sok esélyed de sokkal jobban fogod érezni magad utána. Amíg nem mondod el neki folyton ott lesz a mi lett volna ha.. de ha elmondod neki már nyugodtabb lehetsz hogy te mindent megtettél:)
2014. jún. 20. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Bocsesz lehet hogy ez fontos tény volt akibe szerelmes nem viszonozza
2014. jún. 20. 14:13
 5/7 A kérdező kommentje:
És hogyan tudnám magam rá venni arra hogy beszéljek vele mert erre szinte képtelen vagyok?
2014. jún. 20. 14:20
 6/7 anonim ***** válasza:
Hát vedd rá magad biztos volt az osztályban barátod/barátnőd(bocsi a nemedet illetően nem vagyok biztos^^") Mondd meg neki hogy el akarod neki mondani menjetek el valahová fagyizni hármasban vagy akár többen is és mondd meg neki hogy addig ne engedjen haza míg el nem mondtad a kiszemeltednek hogy érzel:) (őt meg hívd félre és úgy természetesen nem mindenki előtt)És ha netán nem egy gimiben folytatjátok a tanulmányaitokat még attól sem kell aggódnod hogy ezek után talán ciki lesz összefutni vele.
2014. jún. 20. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Nem egy gimiben folytatjuk....ő 160 km arréb megy koleszba.. :(
2014. jún. 20. 15:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!