Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Van egy lány a suliban aki...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy lány a suliban aki tetszik, hogy ismerjem meg?

Figyelt kérdés
Ő 9-es, én 10-es. Még nem beszéltem vele, fb-on nem jelölt vissza :( Gáz lenne odamenni hozzá mikor ott vannak a barátnői is (mert mindig vele vannak) vagy egy közös ismerőssel menjek oda hozzá mindenképpen? Miután beszélek vele el merjem hívni egyből valahova suli után vagy azzal még várjak? Főként lányok válaszát várom. Válaszokat előre is köszi :D
2015. máj. 27. 19:44
 1/5 anonim ***** válasza:
Írj rá,ha visszajelölt :D
2015. máj. 27. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Hát én simán odamegyek a 11.-es lányokhoz, és 9.-es vagyok, nem feltétlenül barátnő szerzés céljából, és általában jól sül el. Próba cseresznye. :)
2015. máj. 27. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
ha nem jelöl vissza,akkor nemigen jössz be neki.
2015. máj. 27. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
2-es,segíts már egy picikét 😃😉
2015. máj. 27. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Szerintem vagy írj rá vagy menj oda hozzá akár a közös ismerőssel és amíg ő mondjuk beszél a többiekkel te leszólíthatod a lányt és elhívhatod valahová.

Én örülnék ha az a 10-es srác elhívna valahová aki tetszik meg amúgy ismerős a szitu csak itt én a 9-es lány szeretnék vele megismerkedni.

2015. máj. 27. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!