Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Miért vagyok meleg? .

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért vagyok meleg? .

Figyelt kérdés
Mitől lesz valaki "meleg"? Mármint oké hogy a fiukhoz vonzódik, de miért? Génhiba? Abberáltság?

2015. máj. 15. 06:47
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
97%

Az első válaszolót inkább hanyagoljuk.


Igazából a mai napig nem tiszta az igazi oka ,valószínűsíthető ,hogy már születéskor eldől ,a legtöbben úgy gondolják ,hogy a génekben rejlik az oka ,de nem lehet kizárni a környezeti tényezők hatását. Ami nem egyenlő azzal ,hogy apád b.it nevelt belőled.


Isten meg ha létezik is mindenkit szeret. Olyat meg pláne nem utál ,ami ellen a személy sem tud tenni. Nem fogsz a pokol tüzén égni. Meg szerintem senki se. Azt senki se érdemli meg hogy az idők végezetéig szenvedjen.

2015. máj. 15. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
21%
szerintem a neveltetésnek is nagy szerepe van ebben, pl én az apám hiánya miatt lettem az
2015. máj. 15. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
33%
ha nevelésnek köze lenne hozzá vagy a genetikának akkor egy egypetéjű ikerpár mindkét tagja homo lenne.
2015. máj. 15. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
31%
#4 Van köze elvileg, de nem csak az határozza meg, inkább csak erősíti a hajlamot, így néha az lesz a gyerek, néha nem, személységtől is függ.
2015. máj. 15. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
27%
Biztos a környezeti hatások meg még sok dolog amiről gőzünk sincs. Olyat is hallottam már, hogy pszichiáternél rájöttek egy meleg embernél, hogy az anyja dominanciája és az apa hiánya miatt az és miután ez tisztázták és megértett mindent és egy idő után megint csak a lányokhoz vonzódott. Az agy rettenetesen komplex és bonyolult szerv és ez egyáltalán nem egyszerű a dolog!
2015. máj. 15. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Érezhetem ezt akkor azért énis? (Apámmal nem vagyok annyira jóba,rühellem, anyám viszont szigorú, + van egy nővérem is)
2015. máj. 15. 18:50
 7/11 anonim ***** válasza:
79%
Hát ha már eredetileg, születésed óta meleg vagy akkor nincs nagyon mit tenni de ha az ilyesfajta családi helyzet váltotta ki belőled akkor érezheted persze...
2015. máj. 15. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
95%
Mindenki szexualis identitassal szuletik! Ha vki valaszolni akar elotte jarjon utana.
2015. máj. 15. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
94%
Mert ilyennek teremtett isten.
2015. máj. 16. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
79%

Szerintem több oka lehet.


Az első hogy kis korban az irigységet (mikor egy srác menőbb mint te), ezért elkezd járni rajta az agyad


A második, hogy eleve meleg vagy, sose vonzottak a nők, és a pasik sem egy ideig, amíg be nem ismerted magadnak.


A harmadik hogy biszex vagy


A negyedik, hogy agyi alapon lettél meleg, egyfajta agyi sokk, mikor pl. a nő vereti magát a sráccal, és ezt élvezi, mert pl. az EXE kihasználta. Ugyanez itt is a sztori, valamiféle múltbeli sérelem miatt elkezdett küzeni a nők ellen, és kiróbálja milyen "melegnek" lenni. Aztán vagy tetszik neki, vagy nem.


Szerintem kár általánosítani, hogy csak 1 megoldása van a kérdésnek és nanyi, lehet még kihagytam 5-6 forgatókönyvet.

2015. máj. 16. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!