Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Fiúk! Mikor éreztétek, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Mikor éreztétek, hogy tényleg szeretitek a párotokat? Mit tett, mi volt az indok, amiért belé szerettél?

Figyelt kérdés
2015. máj. 17. 11:10
 1/6 anonim ***** válasza:

Nem vagyok fiu de nekem azt mondta a parom hogy azert mert nem gondolta,hogy ilyen ember mint en letezhet meg. :)

18/L (tobb mint 3 eve velem van)

2015. máj. 17. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Valójában nem tudom megmagyarázni az okát, hogy miért, nem igazán lehet szavakkal leírni, de azt tudom h mindennél fontosabb nekem és mindennél jobban szeretem.


És szerintem ez a lényeg.

2015. máj. 17. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
29%
Talán a magas fájdalom küszöbe váltotta ki. Megharapta egy kutya és nem sírt, nem rinyált csak meglepődött majd nevetett egyet, innentől kezdtem el arról fantáziálni, hogy akkor a durva szexben is biztos benne lenne. Utána már azon kaptam magam, hogy gyakorlatilag 0-24-ben ő jár a fejemben és nem csak a szex miatt.
2015. máj. 17. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Mikor elöször làtott meg a pàrom facebookon(akkor ugye még nem voltunk együtt, akkor ismertük csak meg egymàst) rögtön mondta hogy meg akar szerezni magànak (szerintem semmi különös nincs bennem teljesen àtlag vagyok). Azóta is folyton azt hangoztatja hogy mindig ilyen lànyt keressett és tökéletes vagyok (kivül-belül)
2015. máj. 17. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Akkor amikor szar helyzetben voltam,és mellettem volt,segített.
2015. máj. 17. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Semmi különöset nem tett. Úgy is mondhatnám, hogy csak úgy volt. Sétáltunk. Csiripelt, mint egy nő, mozgott, mint egy nő, szóval volt.

Nekem meg lefagyott az agyam: csak bámultam, mint a hülyegyerek, és semmi sem jutott az eszembe.

Szó szerint lélegzetelállító volt.

2015. máj. 17. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!