Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan is kezdjek neki?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan is kezdjek neki?

Figyelt kérdés
Van egy lány nagyon tetszik 14l én 14f vagyok csak 1 mondatokat szoktunk beszélni kérdésem az lenne hogyan mondjam el neki? Élőbe nem merem... Facebookon nem lenne egy kicsit ijesztő hogy alig ismerjük egymást és rá nyomulok? Előbb jobban meg kéne ismernem? De hogyan miről beszéljünk ha nem ismerem? Tudom ez a kérdés össze-vissza van de hát ez van :c előre is köszönöm a segítséget!

2015. máj. 30. 22:00
 1/4 anonim ***** válasza:
Taláán kezdj el vele beszélgetni? Hívd el valahova stb..
2015. máj. 30. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
De félek élőbe oda menni hozzá..először fb-n kéne ismerkednünk?És miket kéne tőle kérdeznem, mondanom? Tudom szerencsétlen vagyok sose voltam ez a csajozos fajta
2015. máj. 30. 22:08
 3/4 anonim ***** válasza:
voltal? 14 vagy gyakorlatilag msot kene kezdeni mit hittel majd veterankent kezded el?:DD
2015. máj. 30. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
facebookon ráírsz, hogy "szia, hogy telt a napod?" és akkor elkezdhetsz beszélgetni vele, ha visszaír (mármint nekem nincs facebookom, javítsatok ki, ha az nem így működik).
2015. máj. 31. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!