Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Miért van az, hogy a fiúknak...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy a fiúknak a nagyszájú lányok jönnek be és nem a csendesebbek ( ami nem azt jelenti, hogy meg se szólal)?

Figyelt kérdés

És rá se henderitenek a normálisabbra, hanem űzik az eszüket a kicsapongókkal?

Normális válaszokat várok!



2015. máj. 31. 13:28
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat, örülök, hogy vannak olyan srácok, akik a visszafogottabb lányokat kedvelik :)

#10- a nagyszájút arra értem, aki az öltözködésével henceg, meg hogy milyen jól néz ki és a beteg gondolatait nem félti szélnek ereszteni és azzal felvágni

2015. máj. 31. 14:20
 12/18 anonim ***** válasza:
Ja,értem.
2015. máj. 31. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
47%

Ezek a nagypofájú lányok, akik teszik a szépet és minden nap más fiúval d.gnak, egyáltalán nem jönnek be.

Viszont azt se szeretem, ha a lány alig szólal meg és mindentől visszahúzódik.

2015. máj. 31. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
mit értesz beteg gondolatok alatt? :D
2015. máj. 31. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:

Én inkább a csendesekre szavazok! Ahogy szinte mindenki :)

Persze az sem rossz, ha szeret és tud beszélni, de nagyszájú ne legyen.

2015. máj. 31. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:

Nem baj ha úgy másokkal szembe csendes. De én nagyon szeretek beszélgetni, ezért egy ilyen csendes lánnyal nem jönnék ki.

Aztán az a baj, hogy nagyrészt a kicsit kiközösítettebb lányok a csendesebbek, ők pedig nem túl szépek.

Biztos vannak kivétlek, de én eddig ezt vettem észre.

2015. máj. 31. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 A kérdező kommentje:
14# - a beteg gondolatokat arra értem, hogy a saját hülyeségeit, értelmetlenségeit nyilvánosan kiüvöltik az emberek felé, mintha azzal menőbbek lennének
2015. jún. 1. 17:13
 18/18 A kérdező kommentje:
#16- simán megcáfolom azt, hogy a csenedesebb lányok minden esetben csúnyák. Nem igy van! Vannak olyanok, akik szépek, de mégsem feltünősködnek csak azért, hogy középpontban legyenek.
2015. jún. 1. 17:16
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!