Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Lányok, bennetek milyen...

Lányok, bennetek milyen érzést kelt, ha van egy nagyszájú, , , macsó", akiről kiderül, hogy maga a megtestesült érzelem?

Figyelt kérdés
Ez vonzóbbá teszi , vagy ciki ?
2015. márc. 14. 11:48
 1/4 anonim ***** válasza:
Én nem igazán bírom azokat, akik megjátsszák magukat.
2015. márc. 14. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Az ilyet én inkább csak nem értem... Minek játsza a nagy, faszagyereket, amikor igazi értékei is vannak... Valami ott nem stimmel.
2015. márc. 14. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Talán önbizalomhiánya van és ezzel próbálja takarni , gondolom hogy fél , talán a megnyílástól , elválltak a szülei , biztos ez is közre játszik . Szerintetek?
2015. márc. 14. 12:17
 4/4 anonim ***** válasza:

Általában ez így szokott történni.

Nekem ez a viselkedés bejön, de párosulnia kell intelligenciával. mozgásban tartja az agyamat, kihívást jelent, figyelnem kell. Szeretem ha nem raknakle elém mindent az asztalra. Tudom, hogy még mennyi minden van benne. És nagyon értékes embereket lehet találni egy ilyen betonfal mögött.


Nekem valószínűleg ilyen társam lesz, aki az érme eme két oldalával játszik. A lényeg azon van, hogy az érmem maradjon két oldalú. Legyen meg a helye mindennek.


Erről eszembe jutott a Jóbarátok, amikor Bruce Willis játszott benne, Rachel pasijaként, aki egy ilyen fent említett férfias, nagyszájú, macsó volt. De Rachel annyira megérintette, hogy feltárta előtte a benne dúló vihart és hetekig csak bőgött. Nyilvánvalóan vicces formába volt öntve.

De ez gáz, mindennek meg van a helye, az ideje. Nem dobhatják el az emberek a viselkedésüket, és nem lehetnek csak ilyenek, vagy csak olyanok.

2015. márc. 14. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!