Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ma ujjazott meg a barátom....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ma ujjazott meg a barátom. Nem volt durva, de átszakadt a szüzhártáym, véreztem. Ismétlem, nem volt durva, mégis kb úgy éreztem mintha szexelnénk, szóval eléggé fájt. Másnak is fájt az első?

Figyelt kérdés
2014. júl. 3. 20:54
 1/5 A kérdező kommentje:
szűzhártyám*
2014. júl. 3. 20:54
 2/5 anonim ***** válasza:
20%

Nem! A megujjazás lényege az lenne, hogy csak a csiklódat izgatja, nem pedig a hüvelyedet "macerálja". Erre most nem tudok mást mondani, csak hogy valamit nem jól csinált.

Nedves voltál egyáltalán?

Volt orgazmusod? Hány éves vagy?

Semmiképpen sem szabadna fájni az ujjazásnak. Ez NEM szex, semmi köze a szűzhártyádhoz. Tényleg.

Írhatsz privátot, ha gondolod.

2014. júl. 3. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Igen volt orgazmusom, és nedves voltam.

Lényegében, jó volt, csak kicsit gáznak tartom hogy közben nyögdécseltem.. Fájt, de úgy hogy közben azért jól esett..

2014. júl. 3. 21:26
 4/5 anonim ***** válasza:
87%

Nem túl szép kifejezés a "megujjazás" de tényleg azt takarja, amiről a kérdező ír. Amire az első válaszadó gondol, az a petting.

Ha átszakad a szűzhártya, az szinte mindenkinél egy kis fájdalommal jár, (függetlenül attól, hogy mi szakítja át) ez teljesen normális. Ahogy az is, hogy nyögdécselsz, ha jó. Ennek a pasik általában még örülnek is, mert ebből tudják, hogy jól esik az, amit csinálnak.

Szóval ha jó volt és élvezted, akkor nincs semmi gond, szép emlék lesz. Azért arra vigyázzatok, hogy tiszta legyen a keze!

2014. júl. 3. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2014. júl. 3. 21:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!