Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Lányok! Fiú vagyok és van egy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Fiú vagyok és van egy lány akit szeretek és barátzónába kerültem, de még nem biztos. Hogy gondolkodtok ha egy fiút beraktok baráti zónába? Hogy keveredjek ki belőle?

Figyelt kérdés
2015. jún. 1. 09:04
 1/3 anonim válasza:
énis barátzónába kerultem de én már nem fogok tudni kilépni...neked azért sok sikert kívánok! ;)
2015. jún. 1. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nem szabad soha egy lányra koncentrálni, így, ahogy ti.


Gondolom az időt is húztad és rohadt lassan ismerkedtél.


Így kell helyesen ismerkedni:

Megtetszik egy lány. Odamész hozzá és kideríted 10 perc-1 óra alatt hogy ő is érdeklődik-e irántad. Ha igen elkéred a számát, randiztok, stb. Ha nem akkor mész tovább. Kész.

2015. jún. 1. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 memus94 válasza:
egyértelműen tidatni kella lánnyal hogy szereted őt és nem csak barátként
2015. jún. 2. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!