Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk, ha egy lány jelét adja...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, ha egy lány jelét adja annak, hogy bejön nektek, mit tesztek? Sokáig gondolkodtok a dolgon? Vagy ha bejön a lány mindjárt léptek? Hogy?

Figyelt kérdés

Köszönöm a válaszokat

20L


2014. dec. 1. 18:34
 1/9 anonim ***** válasza:
Ha szimpatikus a lány, akkor egyből odamegyek kicsit beszélgetni.
2014. dec. 1. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Ha oké a lány akkor gyorsan lépünk azért ,hogy minél előbb az ágyba vigyük.
2014. dec. 1. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
Szóval ha egy lány jelzi, hogy bejövünk neki...hát ez igen külömböző úgy érzem, rengeteg lány mondta ezt már nekem, hogy mennyire szeret mikor még nem ismertük egymást egyáltalán, ezekre általában annyira nem figyelek oda, viszont ha egy olyan lány mutatja azt, hogy bejövős vagyok nála akkor elkezdek vele még jobban megismerkedni, mélyebb kapcsolatot teremteni vele hátha nekem is megtetszik.
2014. dec. 1. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Bocs, de a fiúk nincsenek női logikával írott jelértelmező morse ABC értelmező szótárral ellátva. Ha tetszik neked a fiú, állj elé őszintén és mond el neki. A fiúk 1%-a érti azokat a bizonyos "jeleket" vagy még annyi se.
2014. dec. 1. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Ha tényleg egyértelmű jeleket ad nekem, és nekem is bejön, akkor nincs az az Isten, hogy várjak feleslegesen a sült galambra. Cselekvést indítok el irányába :'D
2014. dec. 1. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Cselekvést mint?
2014. dec. 1. 18:44
 7/9 anonim ***** válasza:
Cselekvést, mint meghívom egy korizásra, ha mostani időszakról van szó, vagy sétára, forraltborozásra, teázásra valahová. Magyarul randit kérek tőle.
2014. dec. 1. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Gondolom arra gondolt, hogy akkor próbáljuk meg együtt ha bejöttök egymásnak akk nem kell kerülgetni a forró kását, ki kell próbálni a kapcsolatot ha nem megy akk vége ha meg működik akkor meg megy ameddig tud.
2014. dec. 1. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Ha konkrétan, félreérthetetlenül megmondja, hogy bejövök neki, akkor ha minden dolog adott és kölcsönös a vonzalom, akkor lépek.

De ha csak "jeleket" ad, azt nem veszem észre, vagy direkt figyelmen kívül hagyom, mert félreérthető. Ha akar valamit, igenis legyen egyértelmű!


23/F

2014. dec. 1. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!