Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Nagyon szerelmes vagyok az...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon szerelmes vagyok az osztálytársamba, de ő nem szeret viszont beleőrülök mit tegyek?

Figyelt kérdés
Nagyon szeretem ő észre sem vesz, tudja, hogy mit érzek mindjárt ballagunk, mert nyolcadikosok vagyunk, és többé nem fogom látni bele fogok hallni.

2015. jún. 1. 18:36
 1/6 anonim válasza:
ööö...közelíts hozzá mint barát aztán később ha szerencséd van megtetszhetsz neki. Én is voltam úgy, hogy valakit nagyon nem bírtam amíg meg nem ismertem (bátorító tény legyen, hogy aki nekem jelenleg teszik arról inkább nem közlöm mit gondoltam mielőtt megismertem volna). És ha elballagsz akkor mi van? Attól még találkozhatsz vele.
2015. jún. 1. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
De hát nem akar majd velem találkozni hozzám se szól nem is beszélünk és még köszönni sem köszön.
2015. jún. 1. 18:59
 3/6 anonim ***** válasza:
ki vagy te ? lány?
2015. jún. 1. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Igen lány vagyok.
2015. jún. 1. 19:40
 5/6 anonim ***** válasza:
ez van, nem tudsz mit tenni sajnos
2015. jún. 2. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 TIMMMI válasza:
Bele őrülni inkább abba lehet, hogyha minden nap látod akit nem szeretsz. ha nem fogod látni el fogod tudni felejteni és az csak jó lesz. Egyenlőre próbálj meg nem gondolni rá. Sajnálom, hogy elég sok ember van ilyen helyzetben. Én is utálom, mert tudom hogy milyen rossz.
2015. jún. 8. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!