Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan próbáljam elmondani...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kristof1129 kérdése:

Hogyan próbáljam elmondani egy lánynak hogy mit érzek iránta? 15/F

Figyelt kérdés

Először hagy legyen egy olyan kérésem a válaszolóknál, hogy értelemesen ha lehet.


Már évek óta bejön a csaj, most 13 éves, és hétvégén összefutottam vele. Az egész éjszakát vele és még 6 haverommal/ismerősömmel töltöttem. A csajjal csak úgy ordibáltunk és úgy hallgattatott el, hogy adott egy szájpuszit. Ez után nem sokkal később az egyik barátom megkérdezte, hogy bejön-e nekem. Bólogadtam neki. És megkérdezte, hogy miért nem megyek oda hozzá, vagy megyek félre vele valahova és miért nem smárolom le. És hozzá tette azt is, hogy nem kizárt hogy viszonozná és esetlegesen össze is jönnénk. Én ezt úgy gondoltam kicsit az a lehetetlen kategória, de néha előfordul az emberrel. Aztán egész éjszaka végig az ölemben volt, ölelgettem, puszilgattam a nyakát, az arcát, röviden folyton mindig hozzá bújtam. Egyszerűen már a közelsége is jó érzés volt számomra. Még kézen fogva is sétáltunk meg egymás mellett feküdtünk az utcán. :)


Azóta facebook-on írtam neki többször is, de két nap alatt összesen egyszer válaszolt, és akkor is csak annyit, hogy "azjo..". Erre az estére 2 nappal írtam neki egy szerelmes verset, de még nem küldtem el neki, mert fontos ő számomra.


A vers:


Kellesz nevetségesen,

Utad tán elérhetem,

Nélküled nem létezem,


A szépséged végtelen,

Dúdoljuk a végzetem,

Rajtad tartom két szemem,

Itt is reád éhezem,

Ennél többet érsz nekem,

Nagy mosoly száll képeden,

Nincsen magánéletem


Erről mondjum nem tudom, hogy nektek mi a véleményetek, de én meg próbálnám vele a kapcsolatot, csak nem tudom, hogy ő érez-e esetleg irántam valamit.


Tényleg csak normális válaszokat kérnék!



2015. jún. 2. 23:28
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
legprosztóbb vers valaha...
2015. jún. 2. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Gondolom nem véletlen, hogy a kezdőbetűk egy nevet adnak ki :D
2015. jún. 2. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nem :)
2015. jún. 3. 00:44
 4/5 anonim válasza:
Küldd el ezt a verset először aztán várd ki a reakcióját.Vagy ha gondolod hívd el randizni, beszélgessetek, aztán meglátod hogyan alakul! :)
2015. jún. 3. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
ehh, ha már 13 évesen kocsmázni jár hétvégén, sokan át fognak rajta menni a tudtodon kívül:D
2015. jún. 3. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!