Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Félek megváltozni, de mégis...

Félek megváltozni, de mégis szeretnék. Nem tudom, hogyan kezdjek neki. pár ötletet tudnátok adni? Hogyan próbáljam meg a szüleimnek is elmondani, hogy kicsit nőiesebb szeretnék lenni? (Részletek lentebb)

Figyelt kérdés

Az a helyzet, hogy a családban a fiatalok közt csak fiú van, gondolom emiatt is vagyok most ennyire fiús. (Focizok, nem rettenek el a kosztól, fiús dolgoktól.)

Most, hog kolis lettem máris sokat változtam szept. óta. Előtte csak egyszer voltam kifestve, nem sok mindent csináltam magammal, a ruháim 85%-a elég laza(farmer, laza, nagy méretű póló, melegítőfelső)

Karácsonyra kaptam szemfestéket és pirosítót, amiket ki is próbálnék, csak nem tudom őket használni. :-\

+még a szüleim is elég furán néztek amikor megláttak a karácsonyi koncerten kifestve.

Várom ötleteiteket, egy kilencedikes



2013. jan. 2. 12:54
 1/3 anonim ***** válasza:

Szemfestékben milyen színek vannak? Milyen színű a szemed? Milyen formájú arcod van? Ez rengeteg mindenen múlik, de ha gondolod nyugodtan írj privátot nekem és szívesen megpróbálok segíteni neked:)

21/L

2013. jan. 2. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Írtam privát üzenetet. :-)
2013. jan. 2. 14:08
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
neten elég sok videót találsz sminkeléssel kapcsolatban, azokból sokat lehet tanulni. az öltözködéssel kapcsolatban viszont magadnak kell megtalálni a saját nőiesebb stílusod. de biztos vannak olyan barátnőid, osztálytársaid akik szerinted csinosan öltöznek, kicsit figyeld meg jobban őket és próbáld ki, neked jól állnak-e azok a cuccok:)
2013. jan. 2. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!