Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Vajon tetszem neki? Mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon tetszem neki? Mit gondoltok?

Figyelt kérdés
Van egy fiú osztálytársam, aki elég furcsa jeleket küld felém. Nem tudom leszûrni, mit is akarbat tõlem, vagy akar-e egyáltalán valamit. Sokszor rámnéz, keresi a tekintetem. Odajön hozzám beszélgetni szünetben. Eddig egy jópárszor rámírt, de mindig csak házival kapcsolatban. Viszont egyik osztálytársam mondta, hogy egy másik lány alakja tetszik ennek a fiúnak. Nõnapkor idén a fiúk vettek nekünk virágot, és elõtte megbeszélték, ki melyik lánynak adja át. Ez a bizonyos fiú nekem akarta átadni. Meg múltkor odahozta az asztalomhoz a telefonom, mert elõtte át kellett adni a tanárnak. Ha más fiúval beszélgetek, õ oda-odatekinget. A hajamat is szokta piszkálni. Szóval kérlek szépen benneteket, segítsetek, írjátok le véleményeiteket, mit akarhat ez a fiú? Csak haverkodik, kedvel vagy bejövök neki? Elõre is köszi a válaszokat.

2015. ápr. 11. 23:55
 1/4 anonim ***** válasza:
szerintem van rá esély..esetleg, mikor a háziról kérdez, kérdezd meg, h hogy van, hogy telt a napja, vagy vmit...ha elkezdtek beszélgenti és érdeklődő, akkor tuti
2015. ápr. 12. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Talán, jó esély van rá. Szerintem hallgass az elsőre, annak működnie kell.
2015. ápr. 12. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Igen, bejössz neki.


Hány évesek vagytok?

2015. ápr. 12. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Mindketten 15 évesek vagyunk.
2015. ápr. 12. 11:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!