Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Vajon tetszem ennek a férfinak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon tetszem ennek a férfinak, mikor otthon rendben van a kapcsolata?

Figyelt kérdés

Érdekes ez a dolog,mert már több,mint egy éve megismertük egymást,mert az akkori barátom kollégája volt,de ugye a köszönésnél többet nem foglalkoztunk egymással.

Aztán ahogy múltak a hónapok,ez nem változott.

Viszont egyszer meghívott kávéra év elején,és ebből oda-vissza dolog lett,ami mai napig tart heti 1-2 alkalom.

Azóta egyre jobban megismertük egymást,többet beszélgetünk,érdeklődik felőlem,és sokat viccelődünk egymással.

Ő egy olyan ember,aki egyébként sosem mosolyog,mert alapból olyan az arckifejezése,és amióta 1 éve ismerem,ilyen volt,viszont már 2 hónapja megváltozott ez velem szemben,sokat mosolyog nekem.

Kb. akkor írt nekem először facebook-on este,hogy. 'Szép álmokat,puszi!'

Nem tudtam mire vélni ezt,de jól esett,és azóta is írogatunk egymásnak időnként ilyeneket.

Meg ugye 'Csókolom-mal' köszön elég sűrűn,kiérezni belőle a hangsúlyt.

Fogalmam sincs,hogy vannak otthon,én nem kérdezem,ő nem mondja,de úgy gondolom,jól.

De akkor mégis miért ír ilyeneket.

Én 28 vagyok,ő 35,élettársa meg azt hiszem 4 évvel idősebb nála.

Szóval fogalmam sincs,hogy tetszem-e neki,vagy sem,meg hogy ezeket miért teszi,ha mondjuk minden oké otthon.

Nem értem,miért ilyen,pedig már 28 vagyok.

Miért nem mondja ki,ha valami van?

Ha meg nincs semmi,mégis miért csinálja ezt.

És a legfontosabb,hogy én vagyok az egyetlen nő,akivel ezt csinálja,csak engem engedett így közelebb magához,amúgy csak férfiakkal beszélget,senki más nővel.

Már mondta,hogy sokan összehoztak minket,de csak mosolyog rajta,mikor megkérdezik tőle.



2015. máj. 23. 00:05
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon sokszor örlődünk mi nők pont ilyen helyzeteken.

Ne gondolkodj ilyenekben olyan pasikkal, akik foglaltak, mert csak játszanak, még akkor is, ha eléggé komoly az arcuk. Nagy színészek.

2015. máj. 23. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 RRR ***** válasza:
megcsapta a friss "husi " illata
2015. máj. 23. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 bestest ***** válasza:
Mi lenne, ha mondjuk tisztáznád vele?
2015. máj. 23. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Szerintem nyílván tetszel neki, pedig én még nem vagyok 28. :) De abból kiindulva, hogy férfi-női barátság (és csak barátság) igen-igen ritkán fordul elő, ezért úgy gondolom, többet akar, csak nem mer ajtóstul a házba rontani, illetve még vannak olyan fogalmai, hogy tán hűségesnek kéne maradnia ahhoz, aki van.

Viszont úgy látom, Te némileg belezúghattál, ezt jó ha tudod, és eszerint jársz el, ha esetleg próbálkozna. Értsd: lehet, hogy többet érdemelsz, csak a rózsaszín köd betakar.

Én így látom, 21 L

2015. máj. 23. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Nem mernék rákérdezni sosem,hogy mi van...amikor írta nekem,hogy 'puszi',akkor azt másnap megkérdeztem tőle,mert furcsállottam,ő meg azt mondta,nincs ebben semmi furcsa,ez teljesen természetes. Csak szerintem furcsa,hogy egy akkor még idegennek ilyet ír valaki?
2015. máj. 23. 01:27
 6/8 anonim ***** válasza:

28 évesen Andersen és Grimm testvéreket is olvashatnál! Ráadásul a valóságtól az álomvilágba menekülsz!

Csak veled olyan, csak rád nevet, csak te ...., csak te ....

Ébresztő angyalkám!

Meg egyvalamit tudatosan elfelejtetek! Más együtt élni vele! Könyű idegenben jopofának látszani! Amorozonak lenni!

Majd amikor Szétvertél egy családot, együtt élve rájösz, hogy "Anyám! Én nem ilyen lovat akartam!"

2015. máj. 23. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Szimpla flört.Ha komolyabbat akarna,már lépett volna.Az egésznek semmi értelmét nem látom.
2015. máj. 23. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
tetszel neki, benne vagy a pakliban, ha esetleg rosszra fordulna a kapcsolata. ha zavar, mondd meg neki, hogy vagy kezdjetek valamit egymással, és tisztázza az élettársával is, vagy ne irogasson facebookon, és fejezze be a flört témát
2015. máj. 23. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!