Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Azt szeretnem kérdezni ha én...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azt szeretnem kérdezni ha én egy eve szerelmes vagyok egy lanyba mar voltunk kapcsolatban csak kavarás miatt vege lett. Egy hete megcsókoltam. Es utanna o is. Es egyszer a barátnőjére fogja h tetszem annak es ezert nem jon velem ossze?

Figyelt kérdés
Ja és ez nem az első eset a csókok stb.meg h o most nem akar senkit hogy gyozhetem meg?15\F ja meg h sir miattam nap mint nap.
2015. jún. 7. 09:26
 1/2 anonim válasza:
szerintem hagyd, folyton azt feltételezné hogy megcsalod, és ha nem akar kapcsolatot akk ne próbáld meg rávenni mert megutálhat.
2015. jún. 7. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Arról hogy szeret téged, nem fogod tudni meggyőzni. Ha pedig szeret, akkor nem fogná a barátnőjére azt hogy miatta nem akar veled lenni, feltéve hogy te pedig nem kavarsz a barátnőjével épp.


Amúgy pedig ha szeret téged és sír utánad, holott tudja, hogy szereted, akkor valami nincs rendben ott nagyon köztetek. Előbb talán azt kellene tisztáznotok mit éreztek egymás iránt egyáltalán, aztán gondolkodni rajta, hogy hogyan tovább.

2015. jún. 7. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!