Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Felesleges várnom rá? (A...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Felesleges várnom rá? (A kerdesed tul rovid a magyarazatod tul hosszu)

Figyelt kérdés

Van egy fiúk, aki már kb 10 hónapja tetszik. Eddig nem közeledtem hozzá (most se nagyon), de már sokszor szemezünk, mosolygunk egymásra. Kicsit régebben, mikor mellém ült, mindig összeért a lábunk. Sokszor megnevettet, nézi, hogy nevetek-e a viccein, egyszer összeért a kezünk, szinte "végigsimogatott". Ha szoknyába vagyok, megdícsér, hogy csinos vagyok, velem nagyon kedves, viszont más lányoknak is nézi a fenekét, azt nem tudom, hogy többet csinál-e velük..

Felesleges várnom rá, vagy még próbálkozzak?



2015. jún. 7. 20:14
 1/3 anonim ***** válasza:

"Eddig nem közeledtem hozzá (most se nagyon)"


"vagy még próbálkozzak?"


Na most aklor dontsd el h eddig kozeledtel el meg probalkoztale vagy nem :D

2015. jún. 7. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Hát úgy értettem, hogy eddig szinte alig beszéltünk, ránézni se mertem, de már egyre többet beszélünk. Nagyon félénk vagyok, a közeledés nálam max szemezést, mosolyt, érintést jelent, és beszélgetést (kb)
2015. jún. 7. 20:20
 3/3 anonim ***** válasza:
Hùha, kisèrtetiesen hasonlìtasz egy lànyra, lehet, hogy megtalàltalak, mi a keresztneved?
2015. jún. 7. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!