Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek még van esély...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek még van esély arra, hogy újra összejöjjünk?

Figyelt kérdés

A barátommal 1 hónapja voltunk együtt, amikor pár napja szakított velem, mert azt mondta nem érzi, hogy szerelmes lenne. Aztán azt is mondta, hogy sokáig volt barátnője, aztán miután szakítottak, már nem akart senkivel összejönni, de aztán megismert engem, viszont most mégis úgy érzi, hogy nem akar kapcsolatot. De szerintem ezzel csak vigasztalni akart, mert ekkor már nagyon sírtam. Mondta, hogy nem akar rosszban lenni velem és hogy legyünk barátok, én meg bele mentem, mert még az is jobb, mint, hogy egyáltalán nem beszélünk. Azóta találkoztunk a suliban, beszélgettünk, kérdezgette, hogy hogy vagyok, de annyira rossz érzés, hogy úgy kell mellette állnom, hogy nem érhetek hozzá vagy nem ölelhetem meg.

Ha van rá esély, hogy összejövünk, akkor mit tegyek, hogy meggondolja magát? (Ő 19, én 16 vagyok)


2015. jún. 9. 18:56
 1/8 anonim válasza:
Talán ha idővel úgy érzi, hogy hiányzol neki, de nem akarom, hogy elhidd és reménykedj. Szerintem egy kicsit hanyagold és utána próbáljatok meg barátok lenni, mert neked ez így nem lesz jó, nem fogod tudni elfelejteni. Sajnos tapasztalatból mondom.
2015. jún. 9. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:

Szerintem már nem fogtok össze jönni..

Én is hasonlóan voltam az exemmel.

Ő írogatott még nekem, aztán néha felhozta a témát, hogy lehet, hogy újra össze kéne jönni.. de gondolom mivel én nem ugrottam rá egyből, hogy igen, abba is maradt.. bár még mindig beszélünk, mostanában elég gyakran (ő ír).. én már nem nagyon jönnék vele össze.. Nemrég felhozta a csak szex témát is.. :D


Újra összejönni nem sokszor szokott bejönni.. Aminek vége lett, az okkal történt.. valószínűleg nem tetszettél meg neki eléggé, hogy megtartson.. ha mégis visszaakarna kapni azért lenne talán mert nem talált mást, így beérné veled..

így te meg ne akarj vele lenni, csak összetörné még egyszer a szíved.

2015. jún. 9. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Köszi :((
2015. jún. 9. 22:14
 4/8 anonim ***** válasza:
Hogy vagy azóta, kedves kérdező? :)
2015. jún. 17. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Hát most egy kicsit jobban, már csak ritkán sírok, de kedvem az nem igazán van semmihez :$ Az vigasztal, hogy még mindig nagyon reménykedek :) Szombaton mennénk a tesóimmal strandolni, gáz lenne őt elhívni?
2015. jún. 17. 17:25
 6/8 anonim ***** válasza:
#5: Nem, de neked nem fájna, ha esetleg megnézné a sok fürdőruhás lányt? :/
2015. jún. 17. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Áhh ő tényleg nem olyan, hogy előttem megbámulná őket ;) Meg úgyis sokan lennénk, úgyhogy előttük sem csinálná :))
2015. jún. 17. 23:29
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat! Bármennyire is nem akartam elfogadni őket végül nem jöttünk újra össze. Viszont ezt egyáltalán nem bánom, rájöttem h egy f*s**pó b*zi aki örülhet h egyáltalán volt barátnője :P gyűlölöm öt szégyen h nekem egykor közöm volt hozzá olyan csúnya mint a rotációs kapa!!! Azóta már majdnem 2 hónapja van barátom aki vele ellentétben tényleg szeret és én is öt!! :) <3
2015. aug. 28. 20:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!