Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Még mindig nagyon tetszik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Még mindig nagyon tetszik nekem a gyerekkori szerelmem, viszont nem sok esély van rá hogy összejöjjünk. Ti mit gondoltok erről? (lent) 15L

Figyelt kérdés

Alsós koromban ismertem meg,7 évesen.Ő eggyel felettem járt.Akkor még nagyon gyerekek voltunk,köszönni se köszöntünk nagyon egymásnak,de rengetegszer elpirultunk,nagyon ritkán szóltunk egymáshoz,akkor is szégyenlősen. :D Sulival voltunk együtt táborozni,akkor is majdnem beleestem egy gödörbe és pont ő fogott meg,és mosolyogva azt mondta hogy hoppá,bele ne ess. :D Én is tetszettem neki,de valahogy nem alakult semmi.Nagyon sok ilyen emlékem van róla.4 éve nem találkoztunk egészen január végéig.

Barátnőmmel elmentünk egyik ismerősének a szalagavatójára,aki a szerelmem bátyjával egy évfolyamba járt!Mikor először megláttam majd kiugrott a szívem,már megint.Egyik srác sem volt rám ilyen hatással,hogy ha évek után meghallom a nevét elkezdjen ennyire verni.A műsor végén láttam őt: a barátnőjével.Elég rosszul esett eddigi életem legnagyobb szerelmét egy másik lánnyal látni ölelkezni,de valahol örültem neki hogy boldog.Aztán a barátnőmmel lementünk a büfébe,ők elmentek mögöttünk a barátnőjével kézenfogva,csak egy pillanatra néztem rá,de ő már egyből visszafordult és a szemembe nézett!Tudom hogy ez fura de pont úgy nézett rám mint kiskorában,hiába van barátnője.Mielőtt még nekem esnétek,egyáltalán nem vagyok az a lány aki bekavarna a másik kapcsolatába.

Hogyan felejtsem el őt?Oké,lehet hogy egyszer már nem lesznek együtt,de én nem akarok ennek a lehetőségnek szurkolni mert egy szakítás nyilván nagyon megviselné őt.Egy városban lakunk,de ő koleszos egy tőlünk 30km-re lévő városban,én egy másik városba járok ami tőlünk 15km-re van,szóval nincs is igazán esély arra hogy találkozzunk.A januári események után elég sokszor feljön facebookon a neve a keresőben,pedig nem voltam az oldalán.Ti hogy felejtenétek el Őt?


2015. márc. 31. 15:02
 1/2 anonim ***** válasza:

Miért ne kavarnál be?? Dobd be magad, ébressz gyanakvást, generálj féltékenységet, robbantsd fel a kapcsolatát, de okosan, hogy ne téged okoljon érte. Egyszóval küzdj a férfiért (bocs: fiuért), aki felé hajt a szived. Ha a felesége lenne, még hagyján, de sose értettem: miért kéne tisztelni egy fennálló kapcsolatot? Csaz azért mert egyszer valahogy létrejött, miért ne érhetne véget külső behatásra? Tedd próbára! Ha őt szereti, el fogsz bukni, de megnyugszol. Ha téged szeret, akkor mindenkinek jobb úgy, hogy elhódítod tőle.


(Tudom, jönnek a lepontozások, de sz*rok rá, így gondolom)

2015. márc. 31. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Én nem vagyok ilyen ember.Tisztelem mindenkinek a kapcsolatát,azok után főleg nem fogok bekavarni hogy a szüleim közé is bekavart egy nő,hiába szereti anyát apukám,a kapcsolatuk már nem lesz ugyanolyan.Ha bekavarnék azzal csak neki okoznék rosszat.Ha mégis bekavarnék és engem választana,akkor pedig leszűrném hogy milyen ember,szerintem egy normális srác nem dobja el egy komoly kapcsolatot egy gyerekkori őrültségért.Szereti azt a lányt.
2015. márc. 31. 15:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!