Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Ha egy lánynak nem jövök be...

Ha egy lánynak nem jövök be külsőleg;de jókat beszélgetünk;stb;akkor van esély hogy összejöjjünk?

Figyelt kérdés
2014. szept. 7. 12:30
 1/6 anonim ***** válasza:
Az attol függ hogy a lánynak mennyire fontosak a külsőségek.de persze van esély:)
2014. szept. 7. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Esély van rá.
2014. szept. 7. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ha már a pofádba mondja akkor elég egyértelmű hogy te vagy a meleg lelki szemetesládája de szánalomszopást még kaphatsz.
2014. szept. 7. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Van. Én is erre vagyok a példa. A mostani barátom egyáltam nem tetszett, csak sokat beszélgettünk talalkoztunk néha és egyszerűen imádtam a belsőjét, ez teljesen megszépítette a külsőjét a számomra. Egyszercsak azon kaptam magam hogy szeretem. Már 15 hónapja együtt :)

Persze erre nincs garancia, hogy másnál is így lesz. :)

17/L

2014. szept. 7. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Attól függ, mennyire vagyok hajlandó egy külső tulajdonságot tolerálni.

Nekem van olyan haverom, akivel jókat beszélgetek, de szexuálisan nem vonzódom hozzá, tehát az ilyennel nem jönnék össze.

Nem tudok szexuálisan vonzódni olyanhoz pl, aki apámnál alacsonyabb, furcsa lenne számomra, nem tudok egy apámnál alacsonyabb pasira úgy tekinteni, hogy több legyen (170cm az alsó magassági határ számomra ezért, én 151cm magas vagyok egyébként). Nem vonzó számomra szexuálisan az se, aki egészségtelenül el van hízva, és "neki úgy jó", még ha jókat is beszélgetnék vele, erre anyukám a magyarázat, aki megharcolt a túlsúllyal, ő erőt vett magán, de tudom, mennyi betegsége lett emiatt, aki annyira tojik az egészségére, hogy nem tesz magáért, azt hadd ne pátyolgassam, egyébként az ágyban is kényelmetlen lenne. :-) Kizáró külső tényező az ápolatlanság (pattanásokat, csálé fogakat még elfogadom, de a higiénia teljes hiánya már zavar).

Van, akinél nem külső tényező befolyásol, hanem valami plusz, amit nem tudok megmagyarázni, ez viszont belső dolog, nem külső (a rám gyakorolt hatása, ha azt érzem, hogy megnyugtat, inspirál a jelenléte, akkor van esély).

Én bárkivel képes vagyok beszélgetni, de ebbe nem kell többet belegondolni.

2014. szept. 7. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Van rá esély, de a legtöbb lánynak fontos a külső.

Te jobban ismered a lányt, mint mi.

2014. szept. 7. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!