Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hogy kell megkérdezni egy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy kell megkérdezni egy lánytól hogy akkarsz e csókolózni?

Figyelt kérdés
segitsetek pls :)
2015. jún. 11. 18:11
 1/5 anonim ***** válasza:
Mit kell rajta kérdezni? Ha bejöttök egymásnak akkor megcsókolod, vagy ő téged és kész. Ha elhúzódik amikor meg akarod csókolni, akkor nem akarja. Ha pofon vág akkor erőszakosan közelítettél a témához, vagy piszokul nem figyeltél a jelzéseire.
2015. jún. 11. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Ezt nem kell megkerdezni hanem csinalni. Latszik rajta ha akarja fel kell ismerni a jeleket. Ha meg nem tudod akkor egy balfa.sz vagy
2015. jún. 11. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
74%

"Mariska, akarsz-e csókolózni te is?"


Nékem így ment ez a régi szép időkben.



78F

2015. jún. 11. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Semmiképpen sem két k-val.
2015. jún. 11. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Lány vagyok és voltam olyan helyzetben már,hogy egy fiú magától csak úgy akart csókolózni, én nem akartam és elfordítottam a fejem. Szóval vette a célzást és egy hétig nem akart aztán már én is akartam és csókoloztunk. Aztán volt olyan is,hogy ültünk a padon és mondja a,hogy "Most úgy csinálnák valamit." végig a számat nézte szóval értettem a célzást és mondtam neki,hogy oké rendben. És megtörtént. Szóval ne félj!! Hajrá! Nem kell kérdezni csak cselekedni!!:)
2015. jún. 17. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!