Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerelmes vagyok egy lányba,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

F.David kérdése:

Szerelmes vagyok egy lányba, akit már óvodás koromtól fogva ismerek, de félek hogy visszautasít és elrontom a barátságunka, Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Ugyan abban az utcában lakunk és szinte minden nap látom, sőt még egy iskolába is járunk. Szokott átjárni hozzánk (filmet nézni stb.).Szoktam próbálkozni ˝jelekkel˝, de észre se veszi vagy csak nem érdekli, szóval szeretnék túllépni a ˝barátságzónán˝. Szerelmes belé egy másik fiú is, aki már elmondta neki az érzelmeit, de szerintem ő nem szereti (remélem). Hát ez az én gondom, ha tudtok segítsetek, hogy meg merjem-e kérdezni, hogy szeret-e?

2015. jún. 11. 20:13
 1/1 anonim ***** válasza:
Ha tényleg ennyire jóban vagytok, akkor nincs titkotok egymás előtt feltehetően. Azaz ha megkérdezed tőle azzal biztosan nem rontasz el semmit., csak ha nemet mond és ő csak barátságot akar, vagy nem kérdez vissza, akkor ne erőltesd a dolgot. Nem biztos az, hogy észre sem veszi a dolgot. Lehet csak bizonytalan, és ő ugyanúgy fél kimutatni hogy esetleg ő is többet érez irántad, mint ahogy te. De ezt barátként meg kell tudjátok beszélni ha tényleg ennyire erős az a barátság kibirja.
2015. jún. 11. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!