Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Ünnepek » Egyéb kérdések

A kérdés

Bolond/Vidám -ballagásra ez jó lenne szerintetek? Ötleteket elfogadok még! 14/L

Szóval, óvodásnak készülök beöltözni.

Úgy gondoltam, hogy veszek egy Dóra a felfedezős pólót, valami gyerekes szoknya, szandál zokni, és két copf. Ez így milyen lenne? Jobb ötlet, esetleg?:D

Keress kérdéseket hasonló témákban: óvodás, ballagás, bolondballagás, jelmez, öltözék, ruha, ötlet

2015. jún. 6. 14:47  Privát üzenet  

A válaszok
Szerintem ez nagyon nagy lesz XD jobb ötletem nincs ez kész xDDD hajráá!!!! de a pólóból kisebbet vegyél h kint legyen a hasad! úgy agyilag meg ovi szinten na érted szval xd kisebbnek fogsz tünni meg sokkal vicesebb is lesz :DD

# 1/5Időpont 2015. jún. 6. 20:37 Privát üzenet
Gyerekes szoknaya lehetne például rózsaszín tütü. :D

A válaszíró 73%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/5Időpont 2015. jún. 6. 20:37 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Köszi ^^

# 3/5Időpont 2015. jún. 6. 22:22 Privát üzenet

Szerintem ez nagyon gáz, ne haragudj...

Akkor már inkább valami színes paróka, vagy testfestés..

A válaszíró 67%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/5Időpont 2015. jún. 7. 14:26 Privát üzenet
Nagyon nagyon nagyon nagyon nagyon nagyon nagyon nagyon nagyon nagyon nagyon nagyon nagyon nagyon nagyon nagyon nagyon nagyon nagyon nagyon nagyon nagyon nagyon jó ötlet

A válaszíró 47%-ban hasznos válaszokat ad.
# 5/5Időpont 2015. jún. 11. 19:11 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Milyen ajándékot adjak a legjobb barátnőmnek ballagásra? Főleg személyes ötleteket várok!
8. -os lány vagyok. Mit csináljunk bolond ballagásra? Vmi vicceset kéne csinálnunk nyaralósat és kisbabásat ne mert olyan volt tavaly. ötleteket pls
Mit kérsz ballagásra? Tudsz ötleteket adni?
Ballagási zene? Ötleteket kérnék mien zenéket ismertek ami jó ballagásra búcsúdalnak a tanárokhoz és egyéb embereknekhez.
Mit is írjak? A fiamnak szeretnék ballagásra írni valami szépet. Persze vannak elképzeléseim arról, hogy mit, de ötleteket várok. Örülnék egy kis segítségnek.
Tudnátok ötleteket, hogy hogyan díszítsük fel ballagásra a nyolcadikosok termét? Küldenétek képet?

Kérdések az Ünnepek rovatbólKérdések az Egyéb kérdések rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!