Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hogy szeressek ki a volt...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy szeressek ki a volt barátnőmböl? mert én még szeretem és nem tudom elfelejteni pedig már elkéne de nem megy egy könnyen.

Figyelt kérdés

én 18 exem 16

találkoztatunk szombatonként mindig mert közös

programra járunk és sokszor úgyérzem hogy még

akarna valamit mert valamikor odabújik hozzám

és ennek örülök.azt mondta hogy már nem lehet

többször szerinte ne próbáljuk meg ujra de

részben mégis úgy érzem hogy szeret és amikor

odabújik hozzám meg ő beszélget az első

csókunkrol akkor csaknem véletlen.

vagy vigasztalni akar?

mert nem pont úgy érzem. de meglehet.

melyikre van nagyobb esély?

az a baj hogy nagyon megszerettem...

(elnézést a helyesírásért)


2015. jún. 12. 12:46
 1/2 anonim ***** válasza:
Például, hogy nem azzal foglalkozol a nap nagy részében, hogy azon gondolkodol, mennyire fáj, meg hogy miért nincs veled. A dolog egészen egyszerű, és csak így tudod hamarabb túl tenni magad rajta, hogy nem gondolsz rá, elmész szórakozni, kerülöd azokat a helyeket és dolgokat amihez vele kapcsolatos emlékek fűznek. Elmész ismerkedni, szórakozni a haverokkal, megkéred egy jó barátod, hogy legyen veled többet és véletlenül se említse meg a dolgot előtted, hanem foglaljátok el magatokat valamivel, amire koncentrálni kell, vagy egyszerűen csak nem marad idő mellette gondolkodni. Legyél minél kevesebbet egyedül befordulva. Ennyi.
2015. jún. 12. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ismeros érzés xd :\ ha ugy érzed hogy megsem akarod elfelejteni akkor egy alkalmas pillanatban kérdezd meg hogy mit szeretne :)
2015. jún. 12. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!