Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiu vagyok 15 éves leszek a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiu vagyok 15 éves leszek a nyáron a barátnőm most lett 14 már több mint 1 éve együtt vagyunk és nem tudja elfelejteni a múltam. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Nem tudja elfelejteni és úgy próbálja elfelejteni, hogy csokolózik másal meg mondta hogy rosszabbat is fog csinálni.Hogy tudnám megakadályozni?Nagyon szeretem meg azt mondja hogy ő is szeret.
2015. jún. 7. 07:29
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%

Mit csináltál a múltban?

Ez gyerekes bosszúnak tűnik,dobd a csajt,szórakozik veled.

2015. jún. 7. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Az hogy egy lánya erotikus képeket kulözgettünk egymásnak de ez még a mostani kapcsolatom elött volt meg z hog megbántottam de ő is megbántott csak én elnéztem neki meg ha megbántottam akkor ott voltam vele legtöbbször meg mondtam is sokszor hogy nem jelentett az semmit nekem
2015. jún. 7. 08:02
 3/18 anonim ***** válasza:

Kérdezd már meg tőle, hogy mit akar azzal elérni, hogy másokkal csókolózik csak azért, hogy te rosszul érezd magad?

Ha haragszik rád valamiért az az ő baja. Tanuljon meg megbocsájtani ha szeret, vagy felejtsen el.

Ha a saját életét akarja tönkretenni, mert valamiért nem tud neked megbocsájtani, a legtöbb amit tehetsz érte, hogy elfelejted örökre. Akkor nem lesz miért ártania magának, és talán valaha még lesz belőle ember. Ha meg nem, akkor majd egy olcsó csaj lesz, aki a problémáit azzal akarja megoldani, hogy belerúg mindenkibe aki hibázik vagy úgy véli vétett ellene.

2015. jún. 7. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:

Ha nem bocsát meg,hát nem.

Dobjad, mielőtt ő teszi meg.

Ennyi idősen hajtsd a csajokat, nem kell leragsdni nála,főleg mert szórakozik veled.

Ennyi.

2015. jún. 7. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:

Egyébként ez amit csinál, csak egy gyerekes bosszú. Felnőtt gondolkodású emberek nem így oldják meg ezt a problémát, hanem leülnek és megbeszélik ki hol hibázott, és megbeszélik a kapcsolatuk jövőjét, meg a korlátokat.

Az az út amit a csaj csinál most sehova nem vezet, pontosabban neki a zülléshez, ha így folytatja, mert egy idő mulva, ha akarja se fog tudni változtatni azon amit most csinál, egyébként teljesen értelmetlenül. Egyszer majd összeakad valakivel a nagy bosszúállás közepette, és rá fog nagon fázni, és akkor nem lesz aki segítsen rajta.

3-as voltam.

2015. jún. 7. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:

Hmm. Az fel sem tűnt neki, hogy egyébként meg már vele vagy és a nem a másik lánnyal jársz?

Ha te lezártad a múltat, és mióta együtt vagytok, nem adtál okot rá, hogy azt higgye még a másik csajjal is kavarsz, akkor egyszerűen csak egy hisztérika a csaj, vagy esetleg épp úgy van vele, ő is szeretne más srácokat kipróbálni, de ennek a felelősségét rád hárítaná. Ezt ne hagyd. Az már kicsit érdekes lenne, hogy amikor elvileg szeret téged, mással feküdne le, mert még az előtt te is voltál egy másik lánnyal, hogy összejöttetek. Ez kicsit érdekes indoklás, csak éppen teljesen hibás érv, arra amit tesz.

2015. jún. 7. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
Én is mondtam neki hogy ez igy nem jó ,meg megbántottam nem egyszer e ott voltam mellete és vigasztaltam meg minden azt mondta hogy ezek lelki nyomot hagyott ,,meg nem akar állandó barátot de igazábol az édekelne hogy hogy tudnám megvátoztatni hogy ne csináljon hülyeségeket mert szeretem
2015. jún. 7. 08:30
 8/18 anonim ***** válasza:
Megdugtad már csajt,vagy ilyen hősszerelmes vagy?
2015. jún. 7. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
Mit csináljak hogy elfelejtse?Mit csináljak hogy ne csináljon hülyeséget?
2015. jún. 7. 08:32
 10/18 A kérdező kommentje:
nem akarom dobni mert szeretem
2015. jún. 7. 08:33
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!