Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit tegyek? Van barátnője. De...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Van barátnője. De szerintem tetszem neki. Hagyjam hogy szakítsanak (ha szakítanak) vagy nyomuljak rá?

Figyelt kérdés
Szerelmes vagyok egy srácba (aki 6 évvel idősebb és van barátnője) egyik ismerősöm haverja, ott ismerkedtünk meg. Rengeteget táncoltunk, mondta hogy milyen jól táncolok, közel húzott magához a szemembe nézett és zavarba jöttem lenéztem erre ő elmosolyodott. És a tánc végén meg megpuszilta a kezem. Kérdezte, hogy hány éves vagyok. És volt a városba rendezvény 3x futottunk össze (ő a barátnőjével volt) abból 2x elég messze volt de hátrafordult és rámnézett mikor harmadjára összefutottunk akkor köszöntünk és akkor is hátra nézett rám. Azt megtudtam hogy veszekednek a barátnőjével, meg már szakítottak és megint összejöttek. Szerintetek mit tudnék csinálni?

2015. jún. 12. 20:10
 1/3 anonim ***** válasza:
Semmit. Maradj veszteg. Ne legyél kapcsolat romboló, mert az nem jó. Még visszakapnád. Ha a fiú úgy mászkál egy másik lány után úgy, hohy van barátnője, akkor nincs rá garancia, hogy veled ne tenné meg (ha egyáltalán összejönnétek).
2015. jún. 12. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
65%
ilyenkor gondolkodj picit fordított esetben :) te mennyire örülnék neki, ha egy 3. személy tönkretenné a kapcsolatodat ? :) és itt a válasz arra, hogy mit csinálj :) a fagyi egyszer egyébként is visszanyalna :)
2015. jún. 12. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Igazatok van, köszönöm. Nem is akartam tönkretenni a kapcsolatukat, de reménykedni mindig lehet:)
2015. jún. 12. 21:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!