Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Miért szakítanak emiatt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért szakítanak emiatt velem, illetve mit tegyek ezellen?

Figyelt kérdés

Több lány is volt már az életemben aki amiatt szakított velem, mert nem egy gazdag, jómódú családból származom, úgymond szegény vagyok. Amikor arra került a sor, hogy átjön hozzánk, akkor elmondtam, hogy nincs fullos házunk, ne várja, hogy aranyból van minden (szar a ház belülről és egyenlőre nincs rá mód, hogy felújítsuk). Volt akinek elmondtam ezt, aztán 1 héttel később rájött, hogy ő mégse szeret engem, viszont olyan is akadt, aki az 1. "látogatás" után nem sokkal közölte, hogy szeretné, hogy vége legyen. Emiatt nem is akarok barátnőt magamnak, pedig rohadtul hiányzik, hogy szeressenek...

20/F



2015. márc. 19. 15:23
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Ne bankodj, aki emiatt szakit, azzal nrem is baj ha vege let... De nem minden nlany ilyen!
2015. márc. 19. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
34%
Ez egy újabb bizonyítéka annak, hogy minden nő a pénzre megy!
2015. márc. 19. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Hasonlo a helyzetem,de hozzam el se jonnek mert elmomdom,hogy csoro vagyok.

Mar ekkor mindenki elmenekul.

2015. márc. 19. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
A nők nagy része a pénzre megy, a többiek pedig már boldogan élnek egy szegény sráccal.
2015. márc. 19. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Konnyu mondani,hogy ne bankodj!!!!

Sajnos volt olyan csaj akivel nagyon ossze illettunk,szimpatikus is voltam neki.

De meg amiatt is becsmerelt,hogy nincs jogsim/kocsim.

Igy amint megtudta,hogy kiene Geld hat,vagyis nincs love egybol.mas hangnemben beszelt velem.

2015. márc. 19. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Érdemes elgondolkodni azon, nem a lányválasztással van-e gond. Hidd el, rengeteg normális értékrendű lány van, akik nem fognak elfordulni tőled attól, hogy nem vagytok gazdagok, nincs gyönyörű házatok. Csak ilyenekkel kell összejönni. Aki emiatt szakít veled, az addig sem szeretett.
2015. márc. 19. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Hidd el ez miatt nem kell szomorkodni. Nem csak ilyen lányok vannak a világon. Ezért azért is merem mondani 5 ből 1 ilyen nőt fogtam csak ki. Aki egy kicsit is szeret , le sz*rja hogy milyen házad van , mennyi pénzed van. Az csak avval fog törődni hogy mennyire szereted és szeret téged. Sajnos vannak ribizlik voltak is és lesznek is.
2015. márc. 19. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

A te korodban még sokan csak a szárnyaikat próbálgatják. Elméletileg szerelmesek leszünk, aztán gyakorlatilag elfordulunk az első "nem tetszik" gondolatnál.

Csajozz nyugodtan, előbb-utóbb lesz, akit ez nem fog érdekelni.

2015. márc. 19. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Ez vicces, mert én meg pont azért hagytam abba a randizást egy férfival, mert sokkal jobban áll anyagilag mint én, és ez engem nagyon zavar :)
2015. márc. 19. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Nekem ez a lányok esetén van így, amikor randizok valakivel, tudni fogom hogy eljön az idő, amikor hozzá is elmegyünk és ilyenkor görcsbe áll a gyomrom, hogy ne egy lepukkant ház/lakás legyen, mert én meg a szerencsémnek köszönhetően egy "elit" helyen lakom.. és tudom, hogy ez a lányokat ugyanúgy zavarja.. valakit nem, engem igen. Tanácsom az , h ne vidd haza a következő lányt 1 ideig, ne is említsd ;)
2015. márc. 19. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!