Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit tehetnék? Megmondjam...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tehetnék? Megmondjam neki, hogy többet érzek iránta, vagy majd szeptemberben?

Figyelt kérdés

Van egy fiú a suliban, aki egészen bejön, majdhogynem szeretem is. Ez kicsit bonyolult, még nem fogalmazódott meg bennem, hogy mi ez az érzés. Pár napja rákérdezett, hogy szeretem-e, de nemet mondtam, pedig ez nem így van. Egyetlenegy nap van hátra a suliból és amúgy meg nem igazán tudom vele tartani a kapcsolatot, csak élőszóban (azaz suliban, nem egy városban lakunk). Elég érdekes lenne megcáfolni a pár napja tett kijelentésemet, nem? De tudatni akarom vele, hogy mit érzek, mielőtt túl késő lenne, ugyanis az előző kibontakozóban lévő kapcsolatomat is pont úgy csesztem el, hogy halgattam. Tanulni akarok a hibáimból. Viszont elsietni se szeretnék semmit. Teljes a kavarodás a fejemben! Segítsetek kérlek!!

l



2015. jún. 13. 14:20
 1/3 Timeatimea123 válasza:
Jó, azt már kipróbáltad, hogy nem kapkodsz.Lematadtál.Most nézzd meg milyen, ha bátor vagy...Majd csak kialakul valami belőle.:)Vagy várhatsz is szeptemberig, ha addig el nem felejted.
2015. jún. 13. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi, ez jó ötlet :)
2015. jún. 13. 14:37
 3/3 anonim ***** válasza:
Legyetek őszinték egymással.Mondjátok el egymásnak valódi érzéseiteket.
2015. jún. 14. 05:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!