Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit tegyek? Van egy lány...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Van egy lány akivel osztálytársak voltunk általános iskolában.7. osztályig észre sem vettem őt

Figyelt kérdés
pedig mondhatni tetszettem neki csak ahogy múltak az évek egyre kevésbbé. Mikor már nekem is tetszett kikértem a barátaim véleményét és ötleteiket aztán lehető legszánalmasabb módokon (Facebookon próbáltam neki bevallani, mással próbáltam elmondani. ) Persze amíg így ezzel nem próbálkoztam konkrétan addig nagyon jól elvoltunk, padtársak is voltunk beszélgetünk mindenről csak elkapkodtam az egészet (Ha vissza tudnék menni az időben olyan könnyedén pedig össze hoznám vele magam annyira egyszerű lett volna! ) De még a kínos üzeneteimre is megértő volt és még beszélgetünk is bár én minden beszélgetésünkkor kínosan éreztem magam és kissé bunkón válaszoltam Nehogy ő sértsen meg. (Egyik beszélgetésnél sem említette meg azokat amiket csináltam/írtam neki és senkinek sem mondta el hogy kiröhögjön. Sose kérdeztem rá igazán hogy van e nála esélyem inkább csak azt írtam többször is hog tetszik nekem de tudom hogy nincs nálad esélyem tehát még esélyt sem adtam hogy válaszoljon és ezt is csak üzenetbe tele helyesírási hibákkal annyira izgultam. Ebből már egyből lejön mekkora balfsz voltam. Utána különböző középiskolában mentünk és 8. óta nem láttam őt azaz 2 éve. Semmi sem történt igazán csak néhány képemet belájkolta ami nem nagy szó csak azért mert kevés embernek szokott lájkolgatni de tenyleg csak Ennyi történt én nem mertem semmit sem csinálni és ügyeltem hogy minél kevesebbé jussak az eszébe és csak magamba gondolkodtam ezen az egész dolgon mert még minden érzek iránta valamit hisz ő volt az első és az egyetlen eddig aki igazán tetszett mert rengeteg közös van bennünk zenei téren, filmekben. Stb. Azóta rengeteget változtam és ha csak egyszer tudnék vele találkozni szinte biztos vagyok benne hogy össze jönne vele a dolog vagy hanem akkor már teljesen bele tudok nyugodni mert akkor még fogalmam sem volt hogy kell egyáltalán egy lányhoz hozzá szólni annyira izgultam, persze most is izgulok ha róla van szó de már van önbizalmam. Nagyon rá szeretnék írni hogy elhívjam valahova találkozni de egyszerűen nem akarom megkockáztatni ezt hogy hülyének néz mert több mint két év után raírok a semmiből hogy"szia! Nincs kedved valamikor találkozni? " Nem tudom hogy létezik e olyan szöveg amivel biztos ratudom venni mert ez lesz az utolsó dobásom hanem válaszol vagy bármi akkor már elfelejtem. Bármi segítség? Hogyha így allnatok valaki mással akkor ti válaszolnatok? 16/f

2015. jún. 13. 17:50
 1/3 A kérdező kommentje:
És nem kérek vicces válaszokat mert nem lesznek azok.:D
2015. jún. 13. 17:53
 2/3 anonim ***** válasza:

Szerintem ráírhatnál


Én vmi ilyen párbeszédet képzelnék el:

- „Szia, rég beszéltünk, mi újság van veled?”

- itt jön az ő válasza (már ha válaszol:D ), és visszakérdez veled mi van

- „Jól vagyok köszi:)

Tudod, mostanában sokat gondoltam rád, és arra gondoltam, hogy találkozhatnánk. Nagyon örülnék neki:)

Lenne kedved hozzá?

- és itt majd válaszol…… te pedig reménykedsz, hogy igent mond:D


Ha nem jönne össze és nemet mond, akkor mondd azt hogy ’jólvan semmi baj, de ha meggondoltad magad szólj’ , és kezdj el vele csak simán beszélgetni, mi van/történt vele, hobbiról, filmről, zenéről, sportról…stb és néha néha bókolj neki pl. hogy szép, aranyos.

Aztán miután már egész sokat dumáltatok, kérdezd meg tőle hogy „Biztos nincs kedved találkozni? Nagyon jó lenne, tényleg nagyon örülnék neki:)” És a történet vége az ő válaszától függ.


Sok sikert! :)

2015. jún. 13. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nem viccből, de hogy a fenébe nem vetted észre 7 évig, hogy ő is az osztálytársad?
2015. jún. 13. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!