Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Van egy fiú barátom (lány...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy fiú barátom (lány vagyok) ez a fiú a legjobb barátom. Osztálytársak is vagyunk:3 mindenki azt mondja hogy mi összeillünk és összetartozunk. Ez miért mondják? Nem létezik fiú lány barátság?

Figyelt kérdés
van amikor elhív és úgy beszélgetünk.. mert mindent elmondunk egymásnak:) és van egy lány osztálytársunk aki bele van zúgva a barátomba..és van egy másik olyan fiú osztálytársunk aki meg belém van belezúgva.. én a lánnyal vagyok jóba a fiú barátom meg a fiú osztálytársunkkal.. és a lány mindig azt mondja nekem hogy ha már neki nem jön össze a fiú akkor legalább nekem jöjjön össze.. de nekem nem tetszik a srác.. ja és még azt is mondja a lány hogy teljesen összeillünk és jöjjek vele össze... de nekem nemtetszik fiú barátom... miért mondják ezt hogy mi biztos szerelmesek vagyunk?

2014. dec. 5. 14:29
 1/8 anonim ***** válasza:
Mert mindenki kombinál. :D Egy fiú meg egy lány egy közegben, tehát osztályon belül sok időt tölt egymással sokat beszélgetnek, mindenki elkezd ezen gondolkodni. Te is ezt csinálnád, ha egy ilyen másik párt látnál így.
2014. dec. 5. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
de mi nem vagyunk egy pár..
2014. dec. 5. 22:25
 3/8 anonim ***** válasza:
Azt ez esetben nehéz felfogni. :) Közel álltok egymáshoz, ennyi elég a társaságnak.
2014. dec. 5. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Lehet h csak nem tudod h tobbet erzel szimpla baratsagnal:) (azert mondom mert velem is ugyanez volt csak evfolyamtarsak voltunk) de amugy sztem letezik fiu-lany baratsag egy ideig. Lehet az 1 ev vagy 10 e, az egyik fel tobbet fog erezni a masik irant. Kiveve ha meleg:)
2014. dec. 6. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:

Szia!

Neharagudj hogy nem a kérdésedre válaszolok de úgygondolom hogy a magánéletemet nem fedem elaz egész internet felett, de neked mint egy személy tudok tanácsot adni!:)

Én erről tudok mesélni ugyanis nekemis van/volt egy hasonló kapcsolatom. Kb egy fél éve lettünk komolyabban jóba egy lány osztálytársammal. Nekem a barátnője jött be viszont ő próbált barátilag közeledni felém. Végül a lánynak aki nekem tetszett lett pasija így amásik lánnyal továbbra is jóban voltunk. Nekem nemtetszett a lány. Egyre többet beszéltünk. Nyáron mindennap beszéltünk, sziveztünk interneten és mindent elmondtunk egymásnak. Megbeszéltük hogy legjobb barátok leszünk és egyikünk se fog többet érezni a másik iránt. Ez műkdött 4 vagy talán 5 hónapig aztán beleszerettem. Ahhozképest hogy lányt a legelején kerültem, nem szépnek tartottam, ahhoz képest egy fél év közeli kapcsolat után ő lett a legszebb.


Úgyhogy neked azt ajánlom hogy tartsatok ki egymás mellett és mindent beszéljetek meg továbbra is. Ha többet éreztekvagy hasonlók. Ha ennyire jó a kapcsolatotok egy ilyen probléma nem fog titeket szétválasztani. A lényeg hogy időben cselekedjetek!


Úgyhogy sok sikert kivánok nektek és ne rontsátok el a kapcsolatotok egy ilyen kis dolog miatt.


Az már más kérdés hogy velünk milett, viszont remélem segítettem :)


Ja,egyébként utolsó kérdésedre válaszolván, nekünkis mindig ezt mondták. Lett is eredménye :/


Bármi van nyugodtan keress:)

2014. dec. 6. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Na mindegy, akkor idejött:D legalább többen olvashatjátok :)
2014. dec. 6. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nekem 5 éve van egy lánybarátom és meg se fordul a fejemben, hogy akármit is csináljak vele. Ő közbe pasizik én közbe csajozok. Ennyi. Belegondolok, hogy több mint barátság, és fúúúj :D
2014. dec. 7. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
az 5-ös válaszolónak köszönöm szépen:)
2014. dec. 8. 18:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!