Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » 3-4 hónapja barátok vagyunk,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

3-4 hónapja barátok vagyunk, neki barátja van 2 éve, van esélyem? 15F

Figyelt kérdés

Tehát ugye együtt van kiszemeltem ezzel a sráccal már 2 éve, úgy tudom, hogy a szekszuális életük elég langyos (már ha lehet ilyen kifejezést erre használni), gyakran vitatkoznak és a srác elég kemény dolgokat vág a fejéhez, nem hallgatja minden esetben.

A lánnyal egymás lelki szemetesládái vagyunk (get friendzoned) és néha szórakoztatom perverzségekkel meg ilyesmik. Mindketten picit kockák vagyunk. A szituáció jellemzése eljutott a legnagyobb gondhoz..... elég nagy távolság van kettőnk között, ő Pesti én pedig jó 200+ kilóméterre lakok. Hogyha esetleg összejönne a dolog akkor a realitásba tartozik az is hogy gyakrabban járok fel Pestre (rokonok stb.). Most, hogy itt a nyár (= szabadidő), az lenne a kérdésem, hogy hogyan érdemes próbálkoznom? Szervezzek közös programokat vele? Esetleg elég csak neten fűzögetnem és várnom? Van egyáltalán realitása egy ilyen kapcsolatnak?



2015. jún. 13. 21:58
 1/3 anonim ***** válasza:
"Szekszuális" 😂
2015. jún. 13. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ok
2015. jún. 13. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
hát 2 év nem kevés idő, én két év alatt nagyon hozzákötődtem a pasimhoz ha sokat veszekednek és a pali nem tiszteli a csajt akkor van esélyed, meg amugy embertipustol függ na meg főleg a kapcsolat tipusáról...például én nem is beszélgetek más fiúkkal úgy mintha a barátaim lennének mert nekem elég a barátom, ha a csaj az én ellentétem akkor egy próbát megér milrt is ne? de ne felejtsd el hogy nem szabad lekösd magad, csak hogy ne sérülj meg nagyin abban az esetben hogy nem jön össze próbálj néha beszélgetni más lányokkal is :)
2015. jún. 13. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!