Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Keressem fel? :/

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Keressem fel? :/

Figyelt kérdés

Volt egy fiu,akibe halalosan belezugtam,elmondtam neki minden formaban hogy szeretem,de o konkretan sosem mondta mit erez.Mivel nem kozeledett valoszinuleg semmit.Nem voltunk sose azok a nagyon nagy baratok,de mindennap beszeltunk facebookon,es neha-neha eloben.Ot mindenki imadta,en meg nem azt mondom hogy az a 'kis luzer' voltam meg volt a sajat barati korom aztan annyi.. 2 ev utan egy kisebb vita miatt, hulye voltam es megszakitottam vele minden kapcsolatot.Nagyon rossz dolgok tortentek a csaladomban es a fiu irant is inkabb szenvedest mint szerelmet ereztem..Eltelt egy ev,mar nem egy suliba jarunk. Neztem egy videot es o is benne volt.Konkretan sokkot kaptam. Nem tudom miert,de minden erzes elojott.Nem tudtam sehogy se elzarkozni elole.Minden reggel lattam.Eloszor csak flegman koszont,de mikot multkor talalkoztunk duhos fejjel atnezett rajtam.Barmikor talalkozunk,duhos/flegma feje van es mar nem koszon.Nagyon rosszul esik,es nem tudon hogy most hagyjam az egeszet,es szenvedjek csendben miatta,vagy keressem meg hogy lenne e kedve beszelgetni..Nem ertem miert duhos ram..bocsi az ekezetek hianyaert, de igy gyorsabb volt

14/l o 15/f



2015. jún. 14. 10:54
 1/5 anonim ***** válasza:
Kersd talán még meg is csokol :_)
2015. jún. 14. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Jo is lenne kedves elso:)
2015. jún. 14. 11:49
 3/5 A kérdező kommentje:
Eldöntöttem hogy megbeszélem vele a dolgokat.Nagyon fura lenne ha csak úgy becsöngetnék hozzá vagy hogy kezdjek neki?Egyáltalán jó ötlet ez?Felhozzam a régi dolgokat,vagy mit mondjak?Szeretem őt.
2015. jún. 14. 19:45
 4/5 anonim válasza:

Szerintem,nyugodtan "becsongethetsz" hozza,de ha korainak erzed,akkor irj ra facen es csak utana menj at :)

de mindenkeppen beszeljetek meg

2015. jún. 29. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Már mindegy.Csak fájdalmat okozott,megint megszakítom vele a kapcsolatot.
2015. jún. 29. 14:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!