Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Baj ha fél év után vágyok egy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Baj ha fél év után vágyok egy újabb szerelemre?

Figyelt kérdés
Fél éve szakítottunk, elég csúnya szakítás volt. Azóta szerencsére túltettem magam rajta. És kezdenek feljönni a vágyak, hogy újra bolond,szerelmes reményekkel legyek teli. Hogy lángoljon még ha lehetetlen is (manapság). Korai? Vagy miért vágyok rá, ha a volt barátom elég csúnyán átvert?

2015. jún. 14. 23:46
 1/3 anonim ***** válasza:
Mért lenne a gond? Bár nem nagyon értem így a kérdést...
2015. jún. 14. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nem baj.
2015. jún. 15. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Miért lenne korai. Mindig te érzed hogy az-e vagy nem. Én pl. egy öt éves kapcsolatot egy nap alatt kihevertem és nem is hiányzott, egy két hónapos kapcsolat után meg még hónapokig sírtam. Változó, hogy mikor mennyi idő kiheverni, de a fél év az kicsit sem kevés.
2015. jún. 15. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!